Internet & Gry - Reklama

Niskie numery GG w nowej usłudze „Wybierz swój numer”

W oficjalnym sklepie GG (shop.gg.pl) poszerzyliśmy ofertę o nowość – krótkie numery GG. Dodatkowo, specjalnie dla osób które chcą mieć nr GG taki sam jak numer telefonu, istnieje możliwość zamówienia 9-cyfrowego numeru GG. Do wyboru jest 5 różnych opcji: numer 3-cyfrowy (VIP), numer 4-cyfrowy (Premium), numer 5-cyfrowy (High Five), numer 9-cyfrowy (GG Phone) oraz Pakiet dla Firm.

 

 

W 20-letniej historii GG nigdy nie było możliwości wybrania sobie numeru. Teraz, wszystkim którym marzy się prestiżowy, krótki ciąg cyfr, lub chociaż numer szybko wchodzący do głowy (np. identyczny z numerem telefonu), przygotowaliśmy możliwość spełnienia ich marzenia.

W ofercie sklepu można znaleźć numery 3,4 oraz 5-cio cyfrowe. Usługa jest płatna, ale ceny są dalekie od kwot, jakie padały podczas licytowania atrakcyjnych numerów Gadu-Gadu (w rekordowej aukcji podczas XX Finału WOŚP numer specjalny 20 sprzedano za 50 100 zł!).

Z myślą o tych, którzy nie mają pamięci do liczb, ale pamiętają swój numer telefonu, lub dla firm które chciałyby w danych kontaktowych na swojej stronie internetowej prezentować taki sam numer GG jak numer telefonu, przygotowaliśmy usługę GG Phone. Można również wybrać inną dowolną, ulubioną kombinację dziewięciu cyfr.

Pakiet Firma – to pakiety dedykowane firmom, zawierające 5, 10 lub 20 kolejnych, następujących po sobie 5-cyfrowych numerów GG.

Po aktywacji usługi dotychczasowy numer GG oraz historia z nim związana nie przepadają – znajomi mogą wyszukać osobę zarówno po starym, jak i nowym numerze GG.

Ceny za jeden numer kształtują się w przedziale od 100 do 1 000 złotych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *