Internet & Gry - Reklama

Nowa gra „Netflix Heads Up!” pozwoli fanom przetestować swoją wiedzę! (wideo)

Jak odegrasz Lady Whistledown w niecałe 5 sekund? Jak sobie poradzisz, udając Eddiego Munsona (epicki riff na gitarze powietrznej)? Czy Twoja koleżanka próbowała pokazać „Uliczne jedzenie” czy uliczny styl, zanim się poddałeś i krzyknąłeś pas?

 

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Netflix — Wasze mniejsze i większe spotkania staną się jeszcze fajniejsze. Dziś odbędzie się globalna premiera „Netflix Heads Up”! — specjalnej wersji popularnej gry mobilnej dla wszystkich użytkowników Netflix, w której znajdą się talie inspirowane naszymi produkcjami. Zadaniem graczy jest odgadnięcie słów widocznych na czole innego gracza, zanim upłynie minuta.

Ta gra stworzona we współpracy z Ellen Digital Ventures pozwala przetestować znajomość uniwersum Netflix dzięki 28 taliom opartym na naszych popularnych serialach, jak „Bidgertonowie”, „Stranger Things” i „Squid Game”, popularnych kanałach społecznościowych, jak GEEKED czy Strong Black Lead, oraz innych kategoriach rozrywkowych.

 

 

Zobacz, jak będą wyglądały niektóre z dostępnych talii: 

  • Bridgertonowie: Drogi Czytelniku, zapraszamy do zagrania talią Bridgertonów, która jest jak zabawny bal, podczas którego odgadujesz hasła, korzystając z serialowych wskazówek.
  • GEEKED: Kochasz science fiction, horror, fantasy, komiksy i gry? Gratulacje, jesteś geekiem tak jak my, czyli jesteś super! Tak jak ta talia GEEKED!
  • NetflixIsAJoke: Śmiech to najlepsze lekarstwo. Wylecz się z nudy dzięki tej talii, w której znajdziesz legendarnych komików i terminy komediowe.
  • Squid Game: Naszykuj sportowy strój, bo z talią Squid Game możesz się spocić. Odgaduj działania, postacie i motywy związane ze „Squid Game” bez używania konkretnych słów ani rymowania.
  • Strong Black Lead: Talia Strong Black Lead oddaje hołd czarnej społeczności, twórcom i opowieściom. Popisz się swoją wiedzą o czarnych aktorach, komikach, filmach i serialach.
  • Stranger Things: Dołącz do reszty paczki i graj talią pełną postaci, słów, wyrażeń i innych motywów z serialu „Stranger Things”.

„Netflix Heads Up!” to gra dla każdego. Można się w nią bawić i w pięć, i w pięćdziesiąt osób — nawet jeśli nie wszyscy są w tym samym miejscu! Możesz wygodnie udostępniać nagrania swoich rozgrywek znajomym i rodzinie na Instagramie, TikToku, WhatsAppie i na innych platformach. Jakby tego było mało, po raz pierwszy w historii fani Netflix z całego świata będą mogli grać na swoich urządzeniach z Androidem oraz iOS-em nawet w 15 językach (dostępne będą m.in. francuski, japoński, koreański, niemiecki, portugalski w wersji brazylijskiej, tajski oraz włoski).

Spotkaj się z rodziną i znajomymi na wieczór gier i zmierzcie się w ostrym starciu, popisując się wiedzą o świecie Netflix.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *