MediaZapowiedzi TV

Nowa letnia ramówka już na antenie TBN Polska (wideo)

Już od dzisiaj na antenie TBN Polska nowa letnia ramówka ze specjalną ofertą programową dla całej rodziny. Pojawią się kontynuacje znanych już widzom serii, ale też zupełnie nowe produkcje, specjalnie na wakacje.

 

 

 

 

 


Bogaty zakres tematyczny pozwoli każdemu członkowi rodziny znaleźć swój ulubiony program. Niebanalna rozrywka, ciekawe seriale i filmy, specjalne bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, podróże, wiara i rozwój to wszystko już latem.

Z nowych produkcji szczególnie warto zwrócić uwagę na talk-show Ani Świątczak Punkt Zwrotny. Prowadząca zaprasza do swojego programu gości, którzy szczerze do bólu i bez znieczulenia, opowiadają o doświadczeniu, które zmieniło ich życie o 180 stopni. Wyrwani z niszczących uzależnień i zniewoleń, rozpoczynają nowe życie.

Dla młodzieży lubiącej ekstremalne przygody, ryzyko i adrenalinę szczególnie ciekawy będzie programXTREME LIFE. Ivan van Vuuren wraz ze swoim zespołem zabierze widzów na przygodę życia. Każdy odcinek to prawdziwa jazda bez trzymanki, poznawanie ryzykownych sposobów życia oraz niezwykle egzotyczne widoki. A wszystko w oparciu o ważne przesłanie, by każde życie miało znaczenie i cel. Na antenie nie zabraknie także ciekawych propozycji muzycznych.

Nową ciekawą propozycją dla młodzieży jest także program mTBN. To autorska lista muzyczna Oli i Tymka, gdzie będzie można zobaczyć niebanalne teledyski z pogranicza metalu, przez pop, soul do hip-hopu.

Najmłodsi widzowie na pewno nie będą się nudzić podczas wakacji. Specjalnie dla nich na antenie pojawi się między innymi RocKids TV  – serial dla dzieci, który przedstawia działanie fikcyjnego kanału telewizyjnego, prowadzonego przez zabawnego i nieco szalonego prezentera.

Atrakcyjną propozycją jest także nowa produkcja Angielski z VeggieTales – czyli nauka angielskiego przez zabawę z przesympatyczną bandą rozśpiewanych, animowanych owoców i warzyw.

Na okres lata TBN Polska zapewni widzom także dużą porcję dobrych filmów fabularnych, w tym 22 premiery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *