MediaZapowiedzi TV

Nowa ramówka w telewizji TBN Polska

TBN Polska nie spuszcza z tonu i w nadchodzącej ramówce oferuje swoim widzom kolejne atrakcje. Stacja przygotowała sporo nowych programów na zagranicznych licencjach, które sukcesywnie będzie wprowadzać na antenę przez cały jesienno-zimowy sezon. Czego należy oczekiwać?

 

 

 

Na uwagę zasługuje z pewnością poranny blok programów dla dzieci „Mali odkrywcy. W poszukiwaniu wartości”. Ta nowość w ofercie kanału ma zapewnić najmłodszym widzom nie tylko interesujące bajki i dobrą zabawę w rytmie radosnej muzyki, ale również cenną naukę.
Natomiast fanów słynnego mówcy i autora bestsellerów Maxa Lucado na pewno ucieszy wiadomość o tym, że jesienią będą mogli go oglądać w nowym programie „Niezachwiana nadzieja”. Tym razem Lucado skupi się na rozważaniu biblijnych obietnic, których przesłanie to niezachwiana nadzieja nawet podczas najciemniejszych życiowych burz.

Wśród polskich produkcji bardzo ciekawie zapowiada się program „Na poddaszu”, którego goście to m.in.: Corey Erman, Jakub Kamiński, Randy Clark, David Herzog i Heidi Baker. W każdym z odcinków możemy liczyć na niezwykłe historie o nadprzyrodzonych przeżyciach wynikających z wiary w Boga.

Nie zabraknie również kontynuacji znanych programów. Widzowie na pewno nie rozstaną się z ulubioną Joyce Meyer, czyli z popularną produkcją „Codzienna radość życia”Nowe odcinki to kolejne inspirujące myśli, które tradycyjnie już od rana będą motywować oglądających do podejmowania codziennych życiowych wyzwań.

Anteny nie opuści również „Dotyk Boga” ani jego kolejni goście, tacy jak: muzyk Jake Hamilton, misjonarz Surprise Sithole czy działacz społeczny na rzecz prześladowanych przez ISIS – Majed El Shafie. W nowych odcinkach widzowie ujrzą zadziwiające przygody z Bogiem i podróże w najbardziej niebezpieczne zakątki świata.

Na zakończenie warto przypomnieć, że TBN Polska to telewizja familijna, której przekaz oparty jest na wartościach chrześcijańskich. Stanowi część TBN Family of Networks – jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych, w której skład wchodzi 30 stacji, obejmujących swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *