Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Nowa Rumba myPhone już w sprzedaży!

Nowa Rumba myPhone z klapką będzie dostępna w sprzedaży już od 16 maja. Telefon dzięki niebanalnemu designowi, kompaktowym rozmiarom i przydatnym funkcjom zapewniającym wygodną obsługę, można pokochać od pierwszego wejrzenia.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Stylowy look
Rumba to elegancki i poręczny telefon z klapką, przeznaczony dla osób, które poszukują prostych, wygodnych oraz modnych rozwiązań. Kultowa klapka zapewnia nie tylko ochronę ekranu, lecz też łatwość obsługi urządzenia. Dzięki niej, przez otwarcie/zamknięcie, możliwe jest odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. Rumba posiada również duży, kolorowy ekran LCD o przekątnej 2.4” (240×320 px), który zapewnia swobodny odczyt wiadomości i komfortowe użytkowanie. Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w niewielki, zewnętrzny ekran wyświetlający ikony notyfikacji, informujące o przyjściu wiadomości sms, nieodebranym połączeniu oraz o aktualnym poziomie baterii. Dzięki ikonom możliwe jest szybkie sprawdzenie najważniejszych spraw bez otwierania telefonu.
Rumba dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej – z charakterem oraz uniwersalnej – srebrnej.
Łatwa obsługa
Wygodne użytkowanie telefonu Rumba możliwe jest także dzięki czytelnej klawiaturze i ergonomicznym, dużym przyciskom. Klawiaturę wzbogacają trzy dodatkowe klawisze, którym można przypisać numery do szybkiego wybierania połączeń. W książce telefonicznej Rumby dostępna jest funkcja fotokontakty, dzięki której do klawiszy 1–8 można przypisać numer telefonu do osoby z książki adresowej i wzbogacić kontakt o jej zdjęcie. Nawiązanie połączenia odbywa się poprzez naciśnięcie odpowiedniego klawisza, którego numer widnieje w menu przy zdjęciu danej osoby.
Urządzenie posiada również przycisk SOS, upraszczający informowanie bliskich o trudnej sytuacji, bądź niebezpieczeństwie (po ustawieniu opcji i dłuższym wciśnięciu przycisku SOS, natychmiast wysyłany jest sygnał alarmowy/wiadomość sms/e-mail/ bądź nawiązywane jest połączenie z wybranymi numerami).
Dodatkowe funkcje
Rumba posiada aparat VGA, dzięki któremu z łatwością uwiecznimy ulubione momenty i treści warte zapamiętania. Wyposażenie telefonu uzupełniają przydatne funkcjonalności, takie jak: latarka, radio FM, zegar, kalendarz, alarm i kalkulator! Co więcej, w zestawie z Rumbą myPhone znajduje się baza ładująca, która sprawia, że proces ładowania jest prosty i przyjemny – ogranicza się bowiem jedynie do odłożenia telefonu na wygodną podstawkę/stojak (w komplecie znajduje się również tradycyjna ładowarka).
Długą satysfakcję z użytkowania telefonu gwarantuje litowo-jonowa bateria o mocy 800 mAh, dzięki której czas czuwania urządzenia wynosi nawet 7 dni.
Telefon Rumba dostępny będzie od 16 maja w sklepie internetowym producenta i w wybranych sieciach handlowych. Cena telefonu wynosi 149 zł.
Więcej na www.myphone.pl
 

Jeden komentarz do “Nowa Rumba myPhone już w sprzedaży!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *