Canal+ PolskaSieci kabloweSport w TV

Nowe formaty ONE Championship w Fightklubie i Sportklubie!

W związku z trwającą pandemią koronawirusa i wynikającym z niej brakiem organizacji gal ONE Championship, włodarze organizacji przygotowali serię nowych, ciekawych programów dokumentalnych. W Polsce pokażą je Sportklub i Fightklub!

 

 

ONE Championship powoli sposobi się do powrotu swoich gal, póki co jednak serwuje widzom cztery nowe programy prezentujące najciekawsze momenty związane z tą prestiżową organizacją. Już niebawem trzy z nich będą miały swoją premierę w Fightklubie, a jeden pojawi się premierowo na antenie Sportklubu.

Sportklub zaprezentuje 10-odcinkową serię ONE: Journey, w której ukazane zostaną drogi na szczyt największych gwiazd ONE Championship. O swojej motywacji, wzlotach i upadkach opowiedzą sami zainteresowani, ale także ich najbliżsi, którzy często razem z nimi dzielić muszą radość zwycięstwa i rozczarowanie po porażce. Każdy odcinek programu to 30-minutowa historia dedykowana jednemu sportowcowi.

W podobnej formule zrealizowany zostanie drugi sezon ONE: Warrior Spirit, również składający się z 10 odcinków, w których gwiazdy ONE Championship przedstawiają swoją sportową karierę poprzez migawki z najważniejszych pojedynków, jak i wskutek retrospekcji ukazujących codzienne życie. Widzowie mają okazję odkryć ile trudu, odwagi i determinacji potrzeba, aby w tak wymagającym sporcie jak MMA sięgać po najznamienitsze laury.

Kolejne dwa nowe formaty to programy w formule odliczania – pierwszy to ONE: Top 100 Knockouts, czyli 100 najbardziej widowiskowych i najefektowniejszych nokautów w historii organizacji. Drugi to ONE: Top 10, cotygodniowy cykl, w którym prezentowane zostaną najlepsze momenty z poszczególnych kategorii. I tak widzowie będą mieli okazję zobaczyć m.in. Top 10 pojedynków Muay Thai czy Top 10 Comebacków w historii ONE Championship. Oba programy już niebawem wyłącznie na antenie Fightklubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *