Sieci kablowe

Nowe korzyści w ofercie UPC – nie tylko dla studentów

21 sierpnia ruszyła w UPC oferta dedykowana studentom, choć skorzystać z niej może każdy. Na czas trwania roku akademickiego można zamówić oparty na światłowodach internet nowej generacji od UPC i dodatkowo otrzymać najwyższej jakości wi-fi oraz dostęp do pakietu telewizji cyfrowej. UPC oferuje też w promocji usługę HBO GO oraz Pakiet Bezpieczeństwa. Nowością w ofercie jest superszybki internet o prędkości do 500 Mb/s.
 
W ramach najnowszej promocji zamówić można internet o szybkości do 120 Mb/s, 250 Mb/s oraz – od 28 sierpnia – do 500 Mb/s. Wszystkie warianty internetu oferowane są z nowoczesnym modemem Connect Box, zapewniającym bezpłatne, stabilne wi-fi na wielu urządzeniach w całym mieszkaniu. W ramach tej oferty klient otrzymuje też dostęp do pakietu telewizji cyfrowej.
Dodatkowo można zamówić promocyjny dostęp do najlepszych filmów i seriali w HBO GO oraz miesięczny bezpłatny dostęp do Pakietu Bezpieczeństwa UPC, który pozwala chronić przed zagrożeniami płynącymi z sieci jednocześnie trzy urządzenia użytkownika podłączone do internetu.
Zaletą oferty studenckiej UPC jest krótki okres zobowiązania – umowa skończy się z dniem 30 czerwca 2018 roku, tym samym zwalniając studentów z konieczności opłacania rachunków za internet podczas wakacji. Promocja dla studentów dostępna jest do 12 listopada. Internet o szybkości do 120 Mb/s dostępny jest w cenie 49 zł miesięcznie, do 250 Mb/s – 59 zł, a za 69 zł miesięcznie będzie można mieć najszybsze łącze o prędkości do 500 Mb/s.
Cena instalacji i aktywacji każdego ze studenckich pakietów została obniżona do 29,90 zł i doliczana jest do pierwszego rachunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *