Technologia - Promocje

Nowe monitory AOC i Philips na gamescom 2019

Podczas tegorocznych targów gamescom w Kolonii AOC oraz PHILIPS zaprezentują najnowsze modele monitorów dla graczy.

 

 

AOC przedstawi monitory skierowane do graczy komputerowych. Zostaną pokazane nowe modele z segmentu popularnego, jak i z serii AGON, kierowane do najbardziej wymagających graczy.

Z kolei PHILIPS skupi się na propozycjach dla graczy konsolowych. W Kolonii zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z modelami o przekątnych 27, 32 oraz 55 cali. Ostatni z wymienionych monitorów zostanie po raz pierwszy publicznie zaprezentowany właśnie podczas tegorocznego gamescomu.

Philips Momentum 326M6VJRMB

AOC i PHILIPS na gamescom

Dla dziennikarzy przewidziano możliwość rozmowy z reprezentantami AOC i PHILIPS w hali 2.2 przy stanowisku B069 / A060 w pokojach 11 oraz 12. Przedstawiciele mediów otrzymają informacje o nadchodzących, premierowych konstrukcjach obu marek.

Targi potrwają od 20 do 24 sierpnia, przy czym 20 sierpnia jest dniem przeznaczonym dla prasy i przedstawicieli biznesowych.

Uprzejmie prosimy o kontakt na adres grzegorz.iwan@sarota.pl lub jan.balicki@sarota.pl w przypadku chęci umówienia spotkania z przedstawicielami marki AOC lub PHILIPS.

gamescom to jedne z największych na świecie targów związanych z przemysłem gier wideo, które odbywają się nieprzerwanie od 2009 roku. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła 370 tysięcy zwiedzających oraz 1037 firm z 56 krajów, prezentujących gry oraz sprzęt związany z elektroniczną rozrywką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *