MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Nowe odcinki “Całej prawdy” w TVN Style już od dziś!

Otacza nas chaos informacyjny, do tego Internet pełen jest sprzecznych treści, przez co trudno znaleźć odpowiedzi na codzienne pytania. Czy można poprawić swoją odporność? Jak zapanować nad stresem? Czy warto stosować suplementy diety? Jak spać, żeby się wyspać? Całe szczęście jest jedna osoba, która zna „Całą prawdę”! Już dziś o godz. 22:55 Karolina Głowacka wraz z ekspertami obali wszystkie mity! Zapraszamy na drugi sezon programu!

 

W nowych odcinkach widzowie odkryją, co się dzieje z naszym mózgiem w trakcie zakupów. Jakich spustoszeń w organizmie może dokonać jedna nieprzespana noc? Czy wybieramy swoich partnerów w sposób świadomy? Karolina Głowacka będzie badać, analizować i testować! Spotka się z ekspertami, przedstawi najnowsze prace naukowe i przeprowadzi eksperymenty na własnej skórze. Zobaczymy jak poradzi sobie w ekstremalnie niskiej temperaturze, czy dobrze wypadnie na scenie przed guru wystąpień publicznych i jak reaguje na stres za kierownicą. Jesteście gotowi na „Całą prawdę”?

Już w pierwszym odcinku widzowie dowiedzą się czy utrzymywanie czystości wychodzi nam na zdrowie? Jak wyglądają roztocza? Czy występującej gościnnie w odcinku Kindze Zawodnik udało się oczyścić organizm z toksyn? Jakim wynikiem zakończyła się prowokacja dziennikarska dotycząca diagnozowania i leczenia metodą biorezonansu magnetycznego? To wszystko na antenie TVN Style już dziś o godz. 22:55.

Dziennikarka naukowa w 2016 roku została wyróżniona w konkursie „Popularyzator Nauki 2016”, organizowanym przez PAP i MNiSW. Jest autorką audycji radiowych i współautorką wielu książek. Jest także członkinią Komitetu Etyki w Nauce Polskiej Akademii Nauk.

PREMIERA: 3 WRZEŚNIA, CZWARTEK, GODZ. 22:55

Jeden komentarz do “Nowe odcinki “Całej prawdy” w TVN Style już od dziś!

  • Nieraz przyczyną tego, że nie możemy zasnąć jest zły materac. Miałam tak samo, często miałam z tym problemy. Odkąd zakupiłam materac na wymiar zasypiam bardzo szybko i wstaję wypoczęta. Polecam sklep ArtMedic Viscotherapy

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *