MediaZapowiedzi TV

Nowe przygody Jeźdźców Smoków w Cartoon Network

Jeźdźcy Smoków stają przed kolejnym wyzwaniem – muszą odnaleźć uprowadzonego przez Łowców smoka Eruptodona i uratować magiczne jajo, zanim Viggo je zniszczy.

Jeźdźcy dostają się na wyspę Obrońców Skrzydła i trafiają przed oblicze ich królowej – Mali, która wydaje na nich wyrok śmierci. Jednak, gdy Czkawka odkrywa, że kobieta jest przyjaciółką smoków, proponuje jej sojusz. Mala bardzo długo nie daje się przekonać, ale w końcu postanawia zaufać jego drużynie. Oprowadza ich po wyspie i opowiada o Eruptodonie – smoku, który mieszka w wulkanie i ma chronić mieszkańców. Wkrótce Łowcy uprowadzają Eruptodona, a Mala decyduje, że dowodzeni przez nią Obrońcy Skrzydła muszą połączyć siły z drużyną Czkawki, by uratować porwanego.

Oba zespoły przygotowują się do trudnej misji odbicia Eruptodona. Jeźdźcy Smoków muszą również cały czas strzec smoczego jaja. Mala zdradza im, w jaki sposób Viggo chce zniszczyć ten magiczny przedmiot. Drużyna Czkawki przygotowuje się do decydującego starcia. Czy uda im się zwyciężyć i pokonać odwiecznego wroga? Odpowiedź na to pytanie w nowych odcinkach.

Premiera czwartego sezonu serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata” 28 maja na antenie Cartoon Network. Emisja w każdą niedzielę o godz. 15:35.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *