Technologia - Promocje

Nowe tablety 2w1 w ofercie Kruger&Matz

Kruger&Matz rozwijając segment laptopów i ultrabooków nie zapomina o użytkownikach urządzeń tzw. hybrydowych, łączących funkcje notebooka i tabletu. W portfolio producenta wszystkie tego typu tablety zostały sklasyfikowane do serii EDGE. Z początkiem roku wprowadzono do oferty dwa nowe modele: EDGE 1086LTE i EDGE1162, wyposażone w procesory marki Intel®, gwarantujące niezawodną pracę systemu Windows 10.
 

Nowe produkty są  przeznaczone dla osób, które korzystają z tabletu nie tylko do rozrywki, ale także do pracy. Doskonałą wygodę w czasie użytkowania zapewni im duży ekran IPS (10”w przypadku modelu  EDGE 1086LTE oraz 11,6” w EDGE 1162). W zależności od wykonywanego zadania każde z tych urządzeń można dostosować do swoich potrzeb. Dołączona do zestawu klawiatura z precyzyjnym touchpadem i wygodnym skokiem klawiszy zamienia urządzenia w praktycznego notebooka. Co więcej w obydwu modelach klawiatura może również służyć jako podstawka ekranu, dzięki czemu po całym dniu pracy można zrelaksować się oglądając np. ulubiony film w najbardziej komfortowy dla siebie sposób.
Obydwa tablety Kruger&Matz posiadają dużą wydajność obliczeniową i graficzną, której gwarancją są procesory marki Intel®. EDGE 1162 został wyposażony w dwurdzeniową jednostkę Intel® Celeron® N3350, o taktowaniu dochodzącym do 2,2 GHz, wspieraną 4 GB pamięci RAM. Drugi model, EDGE 1086LTE, posiada czterordzeniowy procesor Intel® Atom™ x5-Z8350, taktowany zegarem o częstotliwości do 1,92 GHz, wspierany 2 GB pamięci RAM. Obydwa procesory zastosowane w nowych urządzeniach z serii EDGE odpowiadają za płynne działanie systemu Windows 10.
Każdy z nowych modeli tabletów 2w1 Kruger&Matz wyposażony został w szereg portów, które będą przydatne zarówno do pracy, jak też w chwilach relaksu. EDGE 1086LTE posiada port mini HDMI, jack 3.5 mm, USB typu C, micro USB 2.0 oraz dwa dodatkowe wejścia USB na klawiaturze, które umożliwiają podłączenie urządzeń zewnętrznych, np. myszki lub dysku zewnętrznego. Gwarancję swobodnej pracy na urządzeniu zapewnia też możliwość połączenia z Internetem za pomocą Wi-Fi lub wbudowanego modemu 4G LTE. Dodatkowo odbiornik GPS rozszerza funkcjonalność tego tabletu o nawigację samochodową. W ofercie Kruger&Matz dostępna jest także wersja tego tabletu bez klawiatury (EDGE 1086S) oraz bez modemu LTE (EDGE1086).
Obudowa modelu EDGE 1162 skrywa natomiast port USB typu C 3.0 OTG oraz wyjście słuchawkowe. EDEGE1086LTE i EDGE1162 różnią się także pojemnością baterii, która wynosi odpowiednio 6500 mAh oraz 8000 mAh i w każdym przypadku pozwoli na wielogodzinną pracę bez potrzeby ładowania. Z kolei w obydwu nowych urządzeniach z serii EDGE użytkownik może rozszerzyć 32 GB wbudowanej pamięci o kolejne 64 GB za pośrednictwem karty microSD, a transfer potrzebnych danych wykonać poprzez Bluetooth 4.0.
Urządzenia dostępne są w oficjalnym sklepie Kruger&Matz na www.krugermatz.com oraz w sieci sklepów Rebel Electro i LPelektronik oraz na www.lpelektronik.com w cenach: EDGE 1162 – 1199 zł, EDGE 1086LTE – 1199 zł, EDGE 1086 – 899 zł, EDGE1086S – 779 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *