Technologia - PromocjeTelekomunikacja - Telefony - Promocje

Nowoczesne projektory Epson w ofercie Play

Już wkrótce – w ramach kontynuowania dotychczasowej współpracy – do sieci Play trafią kolejne modele projektorów 3LCD firmy Epson – lidera na rynku rozwiązań do obrazowania. W ofercie „fioletowego” operatora znajdą się dwa premierowe na polskim rynku urządzenia – EB-FH52 i EH-TW750.

 

Model EH-TW750 to rozwiązanie dedykowane dla fanów kina domowego. Zaawansowany projektor oferowany w przystępnej cenie wyświetla wyjątkowo jasne (3400 lumenów) i jednocześnie nasycone obrazy w jakości Full HD, z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w jasnych pomieszczeniach. Wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1 zapewnia wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie, a imponujący rozmiar generowanego obrazu to aż 300 cali przekątnej, co pozwala uzyskać prawdziwie kinowy efekt.

Z kolei EB-FH52 to projektor do zastosowań biznesowych, który świetnie sprawdzi się też w domu np. umożliwiając plenerowe pokazy filmowe na tarasie czy balkonie. Wyposażony został w automatyczną korekcję geometrii oraz szeroki zoom optyczny i bardzo wysoką jasność na poziomie 4000 lumenów, co zapewnia efektowne projekcje bez zaciemniania pomieszczenia.

Oba opisywane projektory wyposażone są w możliwość strumieniowego przesyłania i udostępnianie treści dzięki modułowi Wi-Fi i obsłudze funkcji Miracast.

Gwarancja producenta to 3 lata w przypadku modelu EB-FH52 i 2 lata dla modelu EH-TW750.

Podobnie jak wszystkie projektory Epson, także i te są oparte o autorską, opracowaną przez japońskiego producenta, technologię 3LCD która zapewnia jednakowe natężenie światła białego oraz barwnego gwarantującą uzyskanie najwyższej jakości obrazu o wysokiej wierności kolorystycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *