Radio

Nowości w Rock Radiu i studio plenerowe stacji w Hard Rock Cafe

We wrześniu br. na antenie Rock Radia pojawi się kilka nowości – m.in. poranne “Powstanie Rock Radia” poprowadzi Łukasz Ciechański, a słuchacze będą mogli wziąć udział w konkursie “100 solówek, które zmieniły rocka”. Stacja rozpocznie też współpracę z Hard Rock Cafe w Warszawie – co piątek program “Przystanek Klasyka Rocka” będzie nadawany na żywo z najbardziej kultowego miejsca w stolicy.
 

 
Rock Radio rozpoczyna jesień współpracą z Hard Rock Cafe Warsaw – w piątki w godz. 14.00 – 18.00 na antenie Rock Radia pojawi się “Przystanek Klasyka Rocka” nadawany z centrum Warszawy.
Goście Hard Rock Cafe Warsaw będą mieli okazję posłuchać i zobaczyć na żywo prowadzących audycje Rock Radia. W ramach współpracy planowane są również koncerty, konkursy i audycje specjalne. Informacje o tych wydarzeniach będzie można będzie znaleźć na www.rockradio.pl, na profilu Rock Radia na Facebooku oraz w kalendarium HRC.
Od września br. poranny program “Powstanie Rock Radia”, którego słuchać można od poniedziałku do piątku od godz. 6.00 do 10.00, a w weekendy od 7.00 do 10.00, poprowadzi Łukasz Ciechański (dotychczas gospodarz popołudniowego “Przystanku Klasyka Rocka”). W pierwszej części audycji “Przystanek Klasyka Rocka” nadawanej do 14.00 za mikrofonem usiądzie Michał Żołądkowski, a w drugiej, po 14.00 – Jan Bajorek, który dołączy do zespołu Rock Radia. Gospodarzem wieczornego programu stacji (w godz. od 18.00 do 22.00) będzie Tomasz Miara.
Dodatkowo słuchacze Rock Radia będą mogli wziąć udział w konkursie “100 solówek, które zmieniły rocka” (codziennie po 12.00) oraz w “Giełdzie klasyków” – zabawie, w której trzeba wykazać się wiedzą o klasyce rocka i spośród dwóch znanych utworów wskazać ten powstały jako pierwszy (po 16.00). Natomiast w każdy piątek od 18.00 do 20.00 goście stacji wybiorą swoje ulubione klasyki rocka w audycji “Klasyczna 10”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *