Zapowiedzi TV

Nowy program Kuchni+ „Widelcem po mapie”

Dwóch prowadzących, dwie osobowości – jedna kulinarna podróż po Polsce. Aleksander Baron i Damian Kordas w nowym programie Kuchni+ „Widelcem po mapie” sprawdzą polecane przez widzów restauracje oraz zapytają kucharzy z całej Polski o ich inspiracje, historie i sekrety. 
 
Aleksander Baron – perfekcyjny, kontrowersyjny, ale i bazujący na lokalnych produktach szef kuchni oraz Damian Kordas – najmłodszy MasterChef i vloger, zamierzają stworzyć kulinarną mapę Polski. W najnowszym programie Kuchni+ „Widelcem po mapie” wybiorą się w podróż, której przewodnikiem będzie mógł zostać każdy. Cel: najlepsze pierogi, mięsiwa, zupy i lokalne przysmaki.
Co tydzień zadajemy naszym widzom pytanie na temat ich rekomendacji. Jadłeś gdzieś świetna rybę? Znasz miejsce gdzie są oszałamiające lub niespotykane pierogi? Podziel się z nami tą informacją. Pojedziemy tam i sprawdzimy, czy polecane przez ciebie miejsce jest naprawdę tak obłędne! mówi Aleksander Baron, jeden z prowadzących.
Oprócz degustacji potraw będziemy także rozmawiać z właścicielami i kucharzami. Poznamy ich zwyczaje i tajniki przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie, lub poznanych przez przypadek, ale doprowadzonych do perfekcjidodaje Damian Kordas.
Rekomendacje dotyczące miejsc można przekazywać za pomocą fanpage’a Kuchni+ na Facebooku. Po premierze każdego z odcinków prowadzący zaproszą także widzów do dyskusji o restauracjach pokazywanych w programie.
Premierowe odcinki „Widelcem po mapie” emitowane będą od piątku, 30 czerwca o godz. 22:30, tylko na antenie Kuchni+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *