Zapowiedzi TV

Nowy serial „Lwia straż” w PULS 2

Od poniedziałku 28 sierpnia kanał PULS 2 zaprasza na nową, znakomitą animację dla całej rodziny – serial „Lwia straż”. To kontynuacja uwielbianego przez dzieci i rodziców hitu „Król Lew”, który również można oglądać w PULS 2.
 

 
Król Lew jest jedną z najpopularniejszych animacji pełnometrażowych wszech czasów. Perypetie małego lwa Simby, wygnanego z Lwiej Ziemi przez żądnego władzy Skazę, oglądają od lat kolejne pokolenia dzieci i ich rodziców. Obraz, nagrodzony 2 Oscarami® za muzykę i najlepszy utwór, jest jedną z zaledwie trzech animacji Disneya, które do tej pory zdobyły Złoty Glob w kategorii najlepszy film.  Widzowie PULS 2 wciąż mogą przeżywać przygody małego Simby, jego przyjaciół Timona i Pumby oraz złowrogich hien i Skazy. Najbliższa emisja filmu „Król Lew” w PULS 2 w niedzielę 27 sierpnia o godz. 12:05.
Ale to nie koniec opowieści z afrykańskiej sawanny! Już w poniedziałek 28 sierpnia PULS 2 zaprasza na premierę serialu animowanego Lwia straż, który jest kontynuacją kultowego filmu. Opowiada losy Kiona – syna dorosłego już Simby. Lwiątko zostaje przywódcą grupy zwierząt chroniących Lwią Ziemię przed złem. W tym celu werbuje do swojej drużyny przyjaciół, aby pomogli mu strzec pokoju. Wspólnie przeżywają wiele pasjonujących przygód. Emisje odcinków w PULS 2 od poniedziałku do piątku o godz. 16:05.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *