Zapowiedzi TV

Nowy sezon „Mecenas Leny Barskiej” od 31 marca w piątki i soboty o godz. 20 w Czwórce

31 marca Czwórka zaprasza na premierę drugiego sezonu serialu „Mecenas Lena Barska”, który emitowany będzie w piątki i soboty o godz. 20. 00.
 

 
Obyczajowa opowieść o czterdziestoletniej prawniczce i jej patchworkowej rodzinie, w której pełne ciepła i humoru wątki prywatne przeplatają się z dramatycznymi historiami klientów kancelarii, z sukcesem zadebiutowała na antenie Czwórki jesienią ubiegłego roku. W jednym z najbardziej konkurencyjnych pasm – w piątki o godz. 20, gdzie o widza rywalizują najatrakcyjniejsze propozycje największych stacji – serial gromadził średnio milion widzów, przy udziałach w rynku przekraczających 6%.
W tym sezonie związek Leny z Maćkiem wkroczy w nowy etap, jaki wkrótce – za sprawą zawirowań w życiu ich krewnych i znajomych – okaże się pasmem nieustających wyzwań. W domu Leny zagości nadopiekuńcza matka Maćka oraz pani Krystyna, która znalazła się na życiowym zakręcie, a ogólne zamieszanie spotęgują jeszcze burzliwe koleje związku Jurka i Żanety oraz nowa „miłość życia” Aśki.
W pracy mecenas Barska jeszcze bardziej zaangażuje się na rzecz pokrzywdzonych i potrzebujących pomocy, przyjmując coraz więcej spraw pro bono. Dzięki jednej z nich jej kancelaria zyska oddanego współpracownika.
W roli tytułowej występuje Izabella Bukowska, a towarzyszą jej m.in. Ludmiła Warzecha, Natalia Idzikiewicz, Marta Termena, Ewa Leśniak, Piotr Wiszniowski, Andrzej Pieńko, Jakub Dyniewicz i Paweł Lipnicki.
 

 
Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A. Autorkami scenariusza są Olga Kłys i Jola Niedźwiecka, a reżyserem – Aleksander Gawek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *