Technologia - Promocje

Nowy sezon serialu HBO „Gra o tron” w Samsung Smart TV

Najnowszy sezon kultowego serialu HBO elektryzuje fanów na całym świecie. W każdy poniedziałek polscy widzowie będą mogli zasiąść przed telewizorami, aby obejrzeć nowe odcinki siódmego sezonu „Gry o tron”. Użytkownicy, którzy wybrali telewizory Samsung QLED TV nie tylko zobaczą kolejne intrygi w walce o władzę i wpływy w najwyższej jakości, ale będą mogli obejrzeć je bezpłatnie. W prezencie z telewizorem dostali pakiet Elite Smart Pack, który zapewnia m.in. trzymiesięczny dostęp do aplikacji HBO GO*.

„Gra o tron” to ekranizacja bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśń lodu i ognia”. W najnowszym, siódmym sezonie walka zwaśnionych rodów o Żelazny Tron zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco. W stolicy Siedmiu Królestw – Westeros – gdzie codzienne zmagania rycerzy i knute intrygi potężnych rodów oznaczają walkę o przetrwanie, nikt nie może czuć się bezpiecznie. Właśnie dlatego nowy sezon z pewnością przyniesie fanom ogromną dawkę emocji oraz wiele zaskakujących zwrotów akcji.

W ramach pakietu Elite Smart Pack, który dostępny jest dla telewizorów Samsung z serii QLED, widzowie będą mogli oglądać kolejne odcinki nowego sezonu serialu produkcji HBO bez dodatkowych opłat. W pakiecie otrzymują w prezencie m.in. trzymiesięczny dostęp do aplikacji HBO GO w Smart TV, a premiera nowego sezonu „Gry o tron” to dobry moment, aby aktywować dostęp.

QLED TV to nowa linia telewizorów Samsung, dzięki którym oglądanie zmagań bohaterów w walce o koronę Siedmiu Królestw będzie jeszcze bardziej emocjonujące i rzeczywiste. Dzięki zastosowaniu ulepszonej technologii Quantum Dot, telewizory QLED zapewniają praktycznie 100 proc. natężenia koloru niezależnie od poziomu jasności obrazu, co oznacza, że nawet najbardziej dynamiczne sceny walk będziemy mogli zobaczyć w nasyconych, intensywnych i realistycznych kolorach. Nowoczesny design, praktycznie bezramkowa konstrukcja i przewód Invisible Connection sprawiają, że nic nie będzie odciągać uwagi od wydarzeń, które rozgrywać się będą na ekranie telewizora.

*Promocja trwa do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli kodów. Aby skorzystać z promocji należy odwiedzić stronę www.smartpack.samsung.pl, zapoznać się z regulaminem i zarejestrować nowy zakup a następnie aktywować kod otrzymany mailem, postępując zgodnie z instrukcjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *