Sieci kabloweSport w TV

Nowy sezon TVGRY.pl w E-Sport TV

Kanał E-Sport to świat sportów elektronicznych. W jesiennej ramówce nie zabraknie największych rozgrywek e-sportowych z rodzimej sceny turniejowej, jak Polish Dota2 League, Gaming Club United Gamers Pl, czy Hussar Cup 2020. Dużo miejsca poświęcimy także relacjom ze światowych turniejów. Jesień to również premiery Waszych ulubionych programów jak TVGRY.pl i Board News.

 

TVGRY.pl

Z przyjemnością ogłaszamy, że już od 1 grudnia będziecie mogli po raz kolejny spotkać Waszą ulubioną ekipę z TVGRY.pl. Tym razem w nowym, bo II sezonie tego programu. Świeże recenzje, aktualne tematy, świetna publicystyka na najwyższym poziomie, okraszona doskonałymi komentarzami zespołu, który stał się jednym z  niekwestionowanych liderów w jakości dostarczanych treści ze świata gier i najnowszych technologii.

GRAMY Z ROCKIEM – RDR2

RDR2 to jedna z większych produkcji studia Rockstar Games. Od poniedziałku do piątku o 22.00 Remigiusz „ROCK” będzie przybliżać Wam poczynania dzielnych bohaterów Dzikiego Zachodu, gdzie napady, walki z konkurencyjnymi ganagami, polowania na dziką zwierzynę były chlebem powszednim tych minionych już czasów. Zapraszamy Was więc w podróż przez Dziki Zachód i życzymy miłego oglądania.

BOARD NEWS GRAMY Z ROCKIEM – RDR2

To cotygodniowe premierowe odcinki wiadomości, nowości i zapowiedzi ze świata nowoczesnych planszówek. Z tego materiału dowiecie się też o zapowiedzianych i trwających kampaniach crowdfundingowych w Polsce oraz od zagranicznych wydawców i twórców gier planszowych, jak również o wydarzeniach, konwentach i inicjatywach. Świat gier planszowych ma ogromnie dużo do zaoferowania, zarówno początkującym graczom, tym wytrawnym geekom czy również graczom video. Cykl planszowych wiadomości Board News, w krótkich i przystępnych newsach prezentuje najważniejsze wiadomości z danego tygodnia. Przyjemnego oglądania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *