MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Nowy sezon “Zrób coś z tym dzieckiem” w TVN Style!

Czy odnosisz nieodparte wrażenie, że twoje dziecko przechodzi bunt dwulatka już od wieków? Czy czujesz bezsilność, gdy maluch na wszystkie prośby niezmiennie odpowiada „nie”? A może nie możesz dotrzeć do swego naburmuszonego nastolatka? Zagubionym rodzicom po raz kolejny z odsieczą przychodzi znakomita psycholożka kliniczna Ewa Narkiewicz-Nejno.

 

Współcześni rodzice mają nie lada kłopot. Przy ogromnej liczbie polecanych metod wychowawczych, półkach w księgarniach uginających się pod ciężarem poradników oraz „dobrych radach” od znajomych czy rodziny można się łatwo pogubić i stracić z oczu najważniejszy cel każdego rodzica – dobro dziecka.

Ewa Narkiewicz-Nejno od lat pracuje z rodzinami, które potrzebują wsparcia. W kolejnym sezonie programu podpowie jak nauczyć się poznawać potrzeby i emocje dzieci oraz jak zbudować zdrowe relacje. W każdym odcinku odwiedzi jeden dom, gdzie z pomocą nagrań z kamer śledzących codzienne życie poszuka przyczyn kłopotów wychowawczych rodziców.

W nowym sezonie poznamy m.in.: 6-letniego Igora, uzależnionego od gier i 2-letnią Laurę, która nie może się dogadać z bratem. Ani mama, ani tata nie mają już pomysłów jak zmusić synka do odejścia od konsoli i zajęcia się jakąkolwiek inną zabawą. Ewa doradzi im co zaproponować chłopcu, aby go odciągnąć od gier.

Bohaterami programu będą również trzej bracia: Ksawery, Leopold i Fryderyk, którzy swoimi nieustannymi kłótniami wyprowadzają rodziców z równowagi. Mama i tata nie wiedzą co zrobić, żeby nie denerwować się tak na swoje ukochane dzieci. Nasza psycholożka pomoże im zapanować nad sytuacją. Ewa odwiedzi także dom Natalki i Igora. Dziewczynka wszystko wymusza płaczem, a chłopiec potrafi skupić się tylko wtedy, kiedy kłóci się z siostrą.

Rodzice czują się bezradni i nie mają pojęcia jak dotrzeć do swoich dzieci. Prowadząca podpowie, jak poradzić sobie z takimi problemami i da kilka wskazówek pomocnych w budowie dobrych relacji z maluchami.

Nowy sezonu programu „Zrób coś z tym dzieckiem” od 31 sierpnia, we wtorki, o godz. 22:25 w TVN Style!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *