PolecaneTelevio

Oglądaj w Televio kanały Viasat za darmo przez cały miesiąc

Telewizja internetowa Televio udostępnia w marcu w pakiecie BASIC dodatkowe kanały dokumentalne. Subskrybenci oferty mogą przez cały miesiąc oglądać Viasat Explore, Viasat History i Viasat Nature całkowicie za darmo. Pakiet można wypróbować już za 1 zł za pierwszy miesiąc.

 

Televio przygotowało wiosenny prezent dla subskrybentów pakietu BASIC, którzy w marcu znajdą w swojej ofercie 3 nowe kanały dokumentalne – Viasat Explore, Viasat History i Viasat Nature. Stacje tradycyjnie dostępne są wyłącznie w ofercie FAMILY i PREMIUM.

Użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych kanałów bezpłatnie przez cały miesiąc. W ramówce stacji znajdują się wysokiej jakości programy dokumentalne o różnej tematyce.

Viasat Explore to pulsujący świat akcji i przygód. Na kanale znaleźć można porywające historie bohaterów z całego świata, realizujących swoje pasje i marzenia. W ramówce dostępne są takie produkcje jak „Australijscy poszukiwacze złota” czy „Niezwykłe linie kolejowe”.

Viasat History otwiera drzwi do fascynującej przeszłości. Stacja oferuje precyzyjnie dobrane programy historyczne, które zaskakują, uczą i poszerzają horyzonty. Na antenie można obecnie oglądać między innymi „Tajemnice mumii”, „Planetę skarbów” lub „Tajne bronie II wojny światowej”.

Viasat Nature to urzekający świat dzikiej przyrody. Tu natura jest na pierwszym miejscu. Stacja prezentuje inspirujące programy dokumentalne o zwierzętach i środowisku naturalnym. W ramówce znajdują się takie tytuły jak „Egipt: dolina wielorybów” lub „Nowa Zelandia: wyspy mityczne”.

Kanały dokumentalne zostały już dodane do pakietu BASIC, a widzowie mogą odtwarzać je do końca marca, korzystając przy tym z dodatkowych funkcji, jak opcja oglądania audycji wstecz lub możliwość nagrywania programów.

Więcej o Televio

Televio to telewizja internetowa oferująca do 120 kanałów telewizyjnych, które można oglądać, korzystając z zaawansowanych funkcji. Usługa umożliwia zatrzymywanie, przewijanie i nagrywanie transmisji na żywo. Widzowie mogą oglądać audycje wstecz do 7 dni lub zapisywać filmy i seriale bezpośrednio w aplikacji. Na własne nagrania przeznaczono aż do 120 godzin.

Aplikacje telewizyjne Televio są dostępne na wielu urządzeniach. Można je pobrać dla wybranych modeli Samsung i LG Smart TV, a także dla większości telewizorów i dekoderów z systemem Android TV (np. Sony, Philips, Sharp, Thomson). Platforma oferuje sprzedaż własnego dekodera Televio Media Box Q.

Usługa posiada też wsparcie dla Apple TV i Amazon Fire TV, a także dla technologii Chromecast i AirPlay. Działa we wszystkich przeglądarkach internetowych, co pozwala oglądać telewizję na komputerach i laptopach.

Aplikacje mobilne są dostępne do pobrania w sklepach Google Play i Apple Store, dzięki temu z usługi można korzystać na telefonach i tabletach. Niewątpliwym udogodnieniem jest dostęp do aplikacji w zegarkach Apple Watch, która pozwala sprawdzić szybko ramówkę, ustawić przypomnienie o początku audycji lub posłuchać radia.

Televio działa w sieci od dowolnego dostawcy usług internetowych, w Polsce i w całej Unii Europejskiej. Nie korzystasz jeszcze z TV online? Wypróbuj pakiet BASIC już za 1 zł za pierwszy miesiąc.

foto.Televio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *