Internet & Gry - Reklama

ONET Rano wyruszył w Polskę. Pierwsza pozawarszawska trasa porannego programu Kuźniara prowadziła do Wałbrzycha

2 czerwca, po raz pierwszy Onet Rano nadawał spoza Warszawy. W ramach nowego cyklu – Onet Rano w Podróży – ekipa porannego programu pojechała na Dolny Śląsk – do Wałbrzycha. W mobilnym studiu Jarosława Kuźniara zostały pokazane okoliczne atrakcje i ludzie związani z regionem.

Onet Rano. Wałbrzych to pierwsza wyjazdowa realizacja codziennego porannego programu Onetu, który dotychczas był nadawany tylko z Warszawy. W ramach cyklu W Podróży mobilne studio będzie jeździć ulicami innych polskich miast i regionów, pokazując ich najpiękniejsze zakątki.

– Nie mogliśmy się oprzeć pokusie, aby wykorzystać najważniejszy atut Onet Rano – jego mobilność. Nasze studio może nadawać na żywo z każdego zakątka Polski – z miasta, regionu, z miejsca dużego wydarzenia. Formuła programu daje nam ogromne możliwości realizacyjne, a jedyne co nas ogranicza, to dostęp do Internetu – tam, gdzie jest sieć, tam nadaje Onet Rano w Podróży – mówi Jarosław Kuźniar. – Wyjazd w Polskę, to dla naszych widzów ciekawa odmiana, wiedza o tym, co i gdzie dzieje się w kraju, a dla naszych partnerów to nowy sposób na promocję miejsc i wydarzeń dodaje.

Wałbrzych, dokąd Onet Rano po raz pierwszy wyjechał, pochwalił się między innymi Zamkiem Książ i Starą Kopalnią – czyli unikatowym na skalę europejską zespołem naziemnych budowli górniczych oraz trasy podziemnej. Gośćmi programu byli: Andrzej Partyka, górnik i ratownik; Anna Żabska, dyrektor Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia; Maciej Podstawny, dyrektor artystyczny Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu; Angelika Cegielska, aktorka Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu; Rafał Rutkowski, komik; Bartłomiej Kwiatek wielokrotny mistrz Polski w powożeniu; Rafał Wiernicki, prezes Zamku Książ w Wałbrzychu; Krzysztof Janczak i Patryk Stępień z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. A. Silesiusa oraz Roman Szełemej prezydent Wałbrzycha.

 – Onet Rano to dla nas wyjątkowa forma promocji. Program, który pokazał Wałbrzych jako miasto w centrum Sudetów, miejsce tajemnicze, pełne przygód i atrakcji.  Bardzo cieszę się, że mogliśmy pokazać się jako pierwsi w tej nowej formule mówi o współpracy z Onet Rano Roman Szełemej, prezydent miasta.

Program z Wałbrzycha rozpoczął się jak zwykle o 7:55 i był nadawany na żywo. Widzowie programu mogli go oglądać na Onet.pl oraz w mediach społecznościowych.

Następne programy z cyklu Onet Rano w Podróży będą nadawane ze Szczecina (planowany na 9 czerwca) i Wrocławia (20 czerwca). Każdy z programów realizowanych wyjazdowo – tak jak ten wałbrzyski – będzie zawierał w swoim tytule nazwę odwiedzanego miejsca.

Program Onet Rano. Wałbrzych jest dostępny pod linkiem: https://vod.pl/programy-onetu/onet-rano-w-podrozy-online/jg6ccx0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *