PolsatSport w TV

Ostatni Puncher przed Polsat Boxing Night

Już tylko pięć dni pozostało do gali PBN – Nowe Rozdanie, dlatego kolejny magazyn Puncher będzie poświęcony obotniemu wydarzeniu. W programie pojawią się między innymi bohaterowie gali: Krzysztof Głowacki i Ewa Brodnicka.

 

 

 

Krzysztof Głowacki i Ewa Brodnicka będą reprezentować szesnastu uczestników Polsat Boxing Night w ostatnim Puncherze przed galą, która odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie. Oboje w sobotni wieczór będą faworytami swoich walk, w których zmierzą się odpowiednio z Hiznim Altunkayą oraz Marisol Reyes. O swoich przygotowaniach oraz nastrojach na kilka dni przed galą opowiedzą w studiu Polsatu Sport.

Walką wieczoru na Polsat Boxing Night będzie oczywiście starcie Tomasza Adamka z Solomonem Haumono. Rywal “Górala” przyleciał już do Polski, a w Puncherze zaprezentujemy wywiad z australijskim królem nokautu. W telegraficznym skrócie przedstawimy także każdy z pojedynków sobotniej gali. Gośćmi Artura Łukaszewskiego w magazynie sportów walki będą eksperci Polsatu Sport – Janusz Pindera, Andrzej Kostyra oraz Maciej Miszkiń, którzy rozłożą na czynniki pierwsze wszystkie walki.

W Puncherze porozmawiamy także o wydarzeniach minionego weekendu, w tam walce Kowaliow – Ward. Premiera Punchera o 16:30 w Polsacie Sport. Po zakończeniu części telewizyjnej zapraszamy na Punchera Extra Time na Polsatsport.pl.

Prowadzący: Artur Łukaszewski

Goście:
– Krzysztof Głowacki, Ewa Brodnicka
– Janusz Pindera, Andrzej Kostyra, Maciej Miszkiń.

Puncher o 16:30 w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *