MediaTVPZapowiedzi TV

Ostatnie „Bitwy” ósmej edycji „The Voice of Poland”

Już w sobotę odbędą się trzecie, ostatnie „Bitwy” ósmej edycji „The Voice of Poland”. Ostateczne starcie w tym etapie spowoduje rywalizację, którą przetrwają tylko najmocniejsi kandydaci. Kto zaśpiewa w „Nokaucie” przekonamy się w sobotę 21 października o godz. 20:05 na antenie telewizyjnej Dwójki.

 

Przyjaźń czy rywalizacja?

W ostatnim odcinku „Bitew” już od pierwszego występu widać będzie rywalizację między uczestnikami. Wybór repertuaru, który wydawać się będzie dobrany bardziej do możliwości wokalnych jednego z nich, spowoduje konflikt. Natomiast między innymi uczestnikami zawiąże się prawdziwa przyjaźń. Zapomną o rywalizacji i będą pomagać sobie podczas występu. Czy im się to opłaci? Może jednak lepiej ograniczyć zaufanie, by mieć większe szanse w walce o zwycięstwo?

Kto rozbierze Michała?

Trzeci odcinek „Bitew” pokaże, jak skrajne emocje nie tylko u uczestników, ale i Trenerów, mogą wywoływać występy na ringu. Podekscytowany Michał wyzna uczestniczce miłość, a nawet zacznie się rozbierać! Pojawią się również łzy, których nie będzie mógł opanować, a moment wyboru uczestnika, który pożegna się z programem będzie najtrudniejszą chwilą w programie.

Nie było tego „czegoś”

Na ringu staną dwie dziewczyny, które podczas „Przesłuchań w ciemno” skradły serca wszystkich Trenerów. To jedne z faworytek – piękne i obdarzone silnymi głosami. Ich „Bitwa” będzie znakomita, jednak zabraknie w niej czegoś, co spowodowałoby zachwyt.

Krzesła niepewności

Podczas ostatnich „Bitew” wyjaśnią się losy uczestników, których skradziono. Trenerzy nadal mają możliwość wybrania kogoś na ich miejsce, dlatego też nie mogą mieć jeszcze pewności swojego udziału w kolejnym etapie.

Kto pożegna się z programem będzie można się przekonać już 21 października o godz. 20:05

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *