Media

Oświadczenie Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej

O świadczenie w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o opłatach abonamentowych oraz ustawy o radiofonii telewizji z dnia 10 maja 2017 r., przyjęte przez uczestników Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej.

W odbywającej się w dniach 22-24 maja 2017 roku w Sopocie konferencji bierze udział ponad 500 przedstawicieli firm sektora mediów, telekomunikacji i komunikacji szerokopasmowej oraz władzy ustawodawczej, regulatorów, organizacji branżowych.

Sygnatariuszami oświadczenia zostały izby samorządu gospodarczego mediów i telekomunikacji oraz operatorzy i nadawcy telewizji płatnej.

Oświadczenie Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej Sopot, 23 maja 2017 r.

Wspieramy ideę mediów publicznych i popieramy finansowanie ich działalności z abonamentu. Sprzeciwiamy się natomiast stanowczo projektowi ustawy, który godzi w prawo naszych widzów do ochrony ich danych osobowych. Państwo dysponuje wszystkimi koniecznymi narzędziami i rejestrami, które umożliwiają realizację obowiązku powszechnej opłaty abonamentowej bez dyskryminacji i naruszania praw naszych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *