Sieci kabloweSport w TV

Otwarte okno kanałów Eleven Sports w Telewizji E-CHO

Do 20 sierpnia klienci posiadający Telewizję E-CHO* od pakietu Mały HD będą mogli cieszyć się darmowym pakietem kanałów Eleven, Eleven Sports oraz najnowszym w ofercie Eleven Extra.

Wystarczy przejrzeć swoją listę programów, wyszukać kanały i cieszyć się mega dawką sportu z kanałami Eleven Sports.

Na kanałach Eleven Sports zobaczysz największe ligi piłkarskie, takie jak:

Najnowsza w ofercie Liga Niemiecka, w której możemy zobaczyć Reprezentantów Polski: Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego, Łukasza Piszczka i wielu innych.

Liga Hiszpańska, w której możemy zobaczyć starcia potęg światowego futbolu, FC Barcelona i Real Madryt z największymi piłkarzami naprzeciwko siebie, czyli Leo Messi i Cristiano Ronaldo.

Liga Włoska, z polskimi akcentami, między innymi w Juventusie Turyn z Wojciechem Szczęsnym w składzie, Napoli z Arkadiuszem Milikiem i Piotrem Zielińskim, czy też AS Roma z Łukaszem Skorupskim w bramce.

Liga Francuska, AS Monaco z Kamilem Glikiem w składzie, czy też Paris Saint-Germain z najnowszym nabytkiem, za rekordowe 222 mln euro z FC Barcelony, Brazylijczykiem Neymarem.

Poza światem futbolu, kanały Eleven Sports posiadają na wyłączność prawa do transmisji Formuły 1 czy też Ligi Mistrzów Piłki Ręcznej mężczyzn i kobiet.

 

*- Dotyczy klientów posiadających taryfy: małyHD 18112015, małyHD 28112016, dużyHD 18112015, dużyHD 28112016, megaHD 18112015, megaHD 28112016.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *