BadaniaZapowiedzi TV

Paramount Channel HD z coraz większą rzeszą widzów

Najlepsze filmy tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego, jak i najświeższe produkcje z Hollywood – to wszystko, co wyróżnia kanał Paramount Channel HD. Stacja systematycznie notuje coraz lepsze wyniki oglądalności wśród fanów najlepszej filmowej rozrywki – w maju kanał zanotował 0,216 % SHR w grupie widzów 16-49, przy czym wybrane dni osiągały nawet 0,51 % SHR w tej grupie. Systematycznie rośnie również grupa fanów stacji na Facebooku.

Dane NAM: Dayparts 05.2017 A16-49.

W czerwcu wśród premier tygodnia widzowie znajdą takie pozycje jak trzymający w napięciu thriller „Purpurowe rzeki” w reżyserii Mathieu Kassovitza, komedię „Złote dziecko” z Eddiem Murphym, czy familijny „Madagaskar”. Wielbicieli filmowej klasyki wszechczasów na pewno ucieszy cała trylogia filmów spod znaku włoskiej mafii – „Ojciec Chrzestny” już od 18. do 20 czerwca.

PREMIERY:
PURPUROWE RZEKI, 2000, reż Mathieu Kassovitz
Premiera: czwartek, 15 czerwca, godz. 22:00

2 policjantów łączy jedna sprawa – śledztwo w sprawie niewyjaśnionych, okrutnych morderstw pracowników i uczniów lokalnego Uniwersytetu. Pierre (Jean Reno) zajmuje się na co dzień brutalnymi morderstwami, natomiast Max (Vincent Cassel) jest inspektorem, który bada sprofanowane groby. Mężczyźni, mimo odmiennych poglądów na różne kwestie, zdają sobie sprawę, że wyłącznie pracując jako zespół są w stanie schwytać grasującego w mieście mordercę.

DIAMENTOWA AFERA, 1999, reż. Les Mayfield
Premiera: piątek, 16 czerwca, godz. 20:00

Po wyjściu z więzienia złodziej klejnotów, Miles Logan (Martin Lawrence), postanawia odzyskać ukryty przed laty łup. Okazuje się, że w miejscu jego tajnej kryjówki stoi obecnie komisariat policji. Aby odzyskać diamenty, Miles wstępuje w szeregi mundurowych.

BAL MATURALNY, 2008, reż. Nelson McCormick
Premiera: piątek, 23 czerwca, godz. 20:00

Donna przeżyła ogromną tragedię i właśnie udaje się jej stanąć na nogi. Z niecierpliwością czeka na bal maturalny, który ma być najważniejszym wydarzeniem w jej życiu. Otoczona najlepszymi przyjaciółmi nie spodziewa się, że wymarzony wieczór może zmienić się w jej największy koszmar.

ZŁOTE DZIECKO, 1986, reż. Michael Ritchie
Premiera: wtorek, 27 czerwca, godz. 20:00

Chandler (Eddie Murphy) zajmuje się poszukiwaniem zaginionych dzieci. Pewnego dnia zgłasza się do niego tajemnicza Tybetanka, prosząc o odnalezienie porwanego przez siły zła Złotego dziecka – chłopca, obdarzonego mistyczną mocą.

ŚWIĘTY, 1997, reż. Phillip Noyce
Premiera: czwartek, 29 czerwca, godz. 20:00

Simon Templar (Val Kilmer) to naprawdę inteligentny złodziej, który marzy o zgromadzeniu na swoim koncie kwoty 50 milionów dolarów. Aby zrealizować swój życiowy sen, planuje wykraść badania dr Emmy Russell, które mogą zagrozić rosyjskiemu imperium. Simon początkowo nie zdaje sobie sprawy z poważnych konsekwencji swojego występku.

OSTRA JAZDA: PIWNY PING PONG, 2009, rez. Steve Rash
Premiera: sobota, 17 czerwca, godz. 20:00

Kolejna odsłona “Ostrej Jazdy”. Tym razem trzech kumpli z college’u wyrusza w podróż życia, której celem jest wzięcie udziału w zawodach w piciu piwa! Na swojej drodze napotykają wiele zwariowanych przygód: rozbrykane striptizerki, nietypową autostopowiczkę czy autokar pełen dziewic. Czy uda im się dotrzeć na miejsce i wziąć udział zawodach?

OJCZYM, 2009, reż. Nelson McCormick
Premiera: sobota, 17 czerwca, godz. 22:15

W życiu samotnej matki, Susan, w tajemniczy sposób pojawia się David. Mężczyzna szybko skrada jej serce i staje się członkiem rodziny. Jednak syn Susan, Michale, zaczyna mieć podejrzenia, ze jego nowy ojczym nie jest wcale tym, za kogo się podaje, lecz psychopatą, który zamordował swoje poprzednie rodziny.

NIEBEZPIECZNY UMYSŁ, 2002, reż. George Clooney
Premiera: sobota, 24 czerwca, godz. 20:00

Reżyserski debiut George’a Clooneya to fikcyjna biografia prezentera telewizyjnego Chucka Barrisa, wieloletniego gospodarza programu “Gong Show”. Jego telewizyjna kariera okazuje się być jedynie sprytną przykrywką prawdziwej profesji Barrisa – płatnego zabójcy działającego na zlecenie CIA.

MADAGASKAR, 2005, reż. Tom McGrath, Eric Darnell
Premiera: 28 czerwca, godz. 20:00

Lew Aleks, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria uciekają z nowojorskiego ZOO i wyruszają w podróż do Afryki. Trafiają na statek, który ma zabrać ich do wymarzonego przez Martiego celu – Afryki. Niestety podczas rejsu klatki ze zwierzętami wypadają za burtę i dryfują aż do wybrzeża dzikiego Madagaskaru. Od tego pory w bohaterach zaczynają budzić się naturalne instynkty.

OJCIEC CHRZESTNY – TRYLOGIA
OJCIEC CHRZESTNY
Emisja: niedziela, 18 czerwca, godz. 20:00

Amerykańska produkcja, która stała się legendą kina. W pierwszej części opowieści o nowojorskiej, rodzinnej mafii, Don Corleone pragnie przekazać władzę jednemu ze swoich synów. Jeden z nich, Michael (Al Pacino), okazuje się być przeciwny działalności ojca. Splot wydarzeń sprawia jednak, że Michael znajduje się niemal w samym środku wielkiej wojny gangów, skąd nie ma już drogi powrotnej.

OJCIEC CHRZESTNY II
Emisja: poniedziałek, 19 czerwca, godz. 20:00

Oskarowy film podzielony jest na dwie części. Pierwszą z nich stanowi prequel, w którym poznajemy młodego Don Vito na początku swojej przestępczej ścieżki. Druga część jest kontynuacją oryginału, gdzie Michael przejmuje władzę w rodzinnej mafii i staje w obronie rodziny i interesów. Dzięki takiej konstrukcji fabuły udaje się dostrzec i lepiej zrozumieć budowaną latami potęgę przestępczej sieci.

OJCIEC CHRZESTNY III
Emisja: wtorek, 20 czerwca, godz. 20:00

Don Michael Corleone jest już zmęczony przestępczym światem i coraz bardziej obawia się o swoją rodzinę. Chce przywrócić w swoim życiu spokój i przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo najbliższym. Planuje zalegalizować swoje interesy i tym samym sprawić, by jego on i rodzina mogła już zawsze cieszyć się życiem w wolnym od zbrodni otoczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *