Technologia - Promocje

Partnerstwo technologiczne LG z AGO Esports

AGO Esports, aktualni mistrzowie Polski w CS:GO, przy współpracy z LG Electronics Polska oficjalnie zaprezentowali monitory LG GK750F, które pomagają graczom wygrywać podczas rozgrywek i treningów. Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania i zaawansowanym funkcjom synchronizacji obrazu monitor pomaga graczom w osiąganiu lepszych wyników.

 

 

AGO Esports wybrało 27-calowy monitor LG GK750F od początku zaprojektowany z myślą o profesjonalnych i półprofesjonalnych graczach esportowych. Model charakteryzuje się wysoką częstotliwością odświeżania 240 Hz, a co więcej, wyposażony został w funkcję 1ms Motion Blur Reduction i AMD FreeSync™, co może przełożyć się na większe szanse na zwycięstwo w rozgrywkach. Dodatkowo model ten posiada funkcje Black Stabilizer, Dynamic Action Sync oraz celownik Crosshair, który szczególnie docenią fani gier FPS.

LG od wielu już lat wspiera rozwój esportu w Polsce, dlatego też nie dziwi fakt, że oprócz profesjonalnych rozwiązań dla graczy firma angażuje się we wspieranie najbardziej utalentowanych drużyn jak również największych wydarzeń esportowych. Jedną z nich jest drużyna AGO Esports, czyli aktualni Mistrzowie Polski w CS:GO. Firma LG została partnerem technologicznym zespołu, a także dostarcza rozwiązania, które wspierają zawodników zarówno w ich Gnieździe (Gaming House), w którym trenują, jak i apartamencie mieszkalnym.

LG dostrzegł ogromny potencjał esportu już kilka lat temu. Jesteśmy firmą, która aktywnie wspiera wiele branżowych inicjatyw, od największych imprez gamingowych, międzynarodowych turniejów po lokalne rozgrywki. Wiemy, jak ważny w tej dyscyplinie jest niezawodny sprzęt, dlatego też w naszym portfolio znajdują się rozwiązania dedykowane profesjonalistom, ale także graczom, którzy zaczynają swoją przygodę z esportem – PAWEŁ GUSIEW, CE MARKETING MANAGER W LG ELECTRONICS POLSKA.

Drużyna AGO Esports podczas codziennych treningów i zgrupowań korzysta nie tylko z monitora LG GK750F. Do swojej dyspozycji mają także nowoczesny sprzęt AGD, telewizory LG OLED, czy flagowe smartfony LG G7 ThinQ. Informacje o pełnym portfolio monitorów LG dedykowanych dla graczy znajdują się na stronie: http://www.lg.com/pl/dla-gracza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *