MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Pary młode ponad miarę” wracają do TVN Style z drugim sezonem!

Piękna sala weselna zarezerwowana, dekoracje z kwiatów zamówione, zaproszenia wysłane – wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Najważniejszy dzień w życiu już tuż, tuż! A brakuje tylko jednego… wymarzonych kreacji ślubnych! Przyszłym nowożeńcom na ratunek przychodzi niezawodna Izabela Janachowska. Prowadząca pomoże dobrać odpowiedni strój „Parom młodym ponad miarę”! Nowy sezon już 13 września o godz. 13:30 w TVN Style!

 

W premierowych odcinkach poznamy zakochanych, którzy planują zaskoczyć gości weselnych własną aranżacją ulubionej piosenki. Usłyszymy piękną opowieść o miłości z dzieciństwa, która rozkwitła po wielu latach. Zobaczymy też wzruszającą relację babci i wnuczki, która właśnie szykuje się do ślubu! To nie wszystko! Przekonamy się również czy pasjonaci rekonstrukcji historycznych znajdą dla siebie oryginalne stylizacje.

W nowym sezonie programu nie zabraknie też praktycznych porad. Jak wybrać idealny bukiet? Co zrobić, by dobrze wyglądać w butach na płaskim obcasie? Jakie są trendy w ślubnym manicure? Jak dobrać krawat? Izabela Janachowska ponownie udowodni, że można wyglądać zjawiskowo przy każdej figurze, niezależnie od rozmiaru! Jesteśmy pewni, że po takim finale wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

W pierwszym odcinku widzowie poznają Sylwię i Bartka. On jest muzykiem i motocyklistą, a ona kocha taniec i śpiew. Razem napisali piosenkę… o swojej metamorfozie, którą wykonają w finale.

PREMIERA W TVN STYLE: NIEDZIELA, 13 WRZEŚNIA, GODZ. 13:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *