Kultura, muzyka, kino, moda

Pełen emocji Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka ogólnopolska sieć kin Helios postanowiła podarować swoim najmłodszym Widzom niezapomniane, filmowe chwile. Podczas najbliższego weekendu, 27 i 28 maja, kina przejmują wyłącznie dzieci.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to wyjątkowe seanse dla dzieci w każdym wieku. W ramach licznych atrakcji zaplanowane zostały na specjalne pokazy Disney Junior w kinie, filmy familijne, seanse najlepszych bajek, a także okolicznościowe wydanie Filmowych Poranków z rodziną Treflików.

„Disney Junior w kinie” to specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce tylko w kinach Helios! Na dzieci czekają ulubieni bohaterowie seriali Disney Junior, sam Miki zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańca. Ponadto na ekranach znajdą się premierowe odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy” oraz „Jej Wysokość Zosia”, nie zabraknie także „Lwiej Straży”.

„Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski” wyruszą z młodymi Widzami w pełną przygód wyprawę do zakazanego lasu. Nie zabraknie również atrakcji dla młodzieży: na fascynującą przygodę i emocjonujący rejs zaproszą „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara”.

Seanse filmowe to za mało? Weekend Dnia Dziecka to wspaniała zabawa w holu każdego kina oraz inne atrakcje. Szczegóły: www.helios.pl/dzien_dziecka_2017.
Nie ma mowy o nudzie, serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *