Zapowiedzi TV

„Pensjonat nad rozlewiskiem” aktorzy już na planie zdjęciowym

Trwają zdjęcia na planie nowej części serialu TVP1 “Pensjonat nad rozlewiskiem”. Ulubieni oraz nowi bohaterowie po czterech latach przerwy znów spotkali się na mazurach. Emisja kolejnej, 6. serii sagi, opowieści o losach Małgosi Jantar planowana jest na grudniowe wieczory w Jedynce.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Szósta seria serialu „Pensjonat nad Rozlewiskiem” jest kontynuacją opowieści o życiu Małgosi, jej rodziny i przyjaciół. Poprzednia seria „Cisza nad rozlewiskiem”– miała wysoką, średnio prawie czteromilionową widownię i 22% udziałów w rynku w grupie 4+.
Akcja Jedynkowego serialu toczy się w Ostródzie i jej pięknych okolicach. W szóstej serii sagi, po śmierci Basi, która bardzo zaburzyła rytm życia nad rozlewiskiem, wreszcie wszyscy odnajdują się w codzienności. Pensjonat działa sprawnie, ma swoją stałą klientelę, pojawią się także goście specjalni. Pensjonat odwiedzi między innymi Zespół Perfect, Karol Strasburger, Anna Popek, Jerzy Bończak i Anita Rywalska – Sosnowska. Na mazury zawita też ekipa programu TVP1 „Rolnik szuka żony”.
W nowej serii w życiu bohaterów nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji. Na Małgosię spada wiadomość o ogromnym długu, jaki zaciągnęła jej mama tuż przed wyjazdem do Indii. Na poczet długu zostaje zlicytowany pensjonat. Małgosia z rodziną i przyjaciółmi będą walczyć o swoje ukochane miejsce na ziemi. Na szczęście pełna napięcia akcja prowadzić będzie do szczęśliwego zakończenia.
W nowym sezonie „Pensjonatu nad rozlewiskiem” pojawia się aż trzech nowych bohaterów: Adam, tajemniczy gość Pensjonatu, który będzie miał znaczący wpływ na dalsze losy bohaterów, w tej roli Mikołaj Krawczyk. Dagmara grana przez Julię Pogrebińską oraz Jowita, dziewczynka z domu dziecka, która zaistnieje w życiu Mirki i Macieja (Milena Walenta).
Widzowie spotkają oczywiście również swoje ulubione postacie: Małgosię Jantar (Joanna Brodzik), Marysię Jantar, córkę Małgosi i Konrada (Olga Frycz), Konrada Jantara, męża Małgosi (Piotr Grabowski), Kubę Milewicza ,męża Marysi (Antek Królikowski), Tomasza Zawoja, leśniczego (Jerzy Schejbal), Paulę, przyjaciółkę Marysi (Anna Czartoryska-Niemczycka) Sławka, męża Pauli (Adam Adamonis).
Reżyseria: Adek Drabiński Scenariusz: Anna Janyska, Małgorzata Sobieszczańska, Michał Kalicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *