MediaTVPZapowiedzi TV

Piąta edycja „The Voice Senior” od 6 stycznia 2024 w TVP2 (wideo)

Na antenę wraca uwielbiany przez miliony Polaków talent show telewizyjnej Dwójki. Już od 6 stycznia o godzinie 20:00, widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki piątej edycji talent show z udziałem muzykalnych seniorów.

 

Siedem tygodni wspaniałej muzyki, nieskrywanych radości i wyjątkowych, życiowych historii – to wszystko czeka widzów, którzy już od 6 stycznia, w sobotnie wieczory, będą oglądać najnowszą odsłonę „The Voice Senior”. Wielu uczestnikom programu muzyka towarzyszy od najmłodszych lat, ale nie brakuje też tych, którzy w muzyce zakochali się zaledwie kilka lat temu. Bez względu na muzyczny staż, ich wokalny talent wielokrotnie zaskoczy wszystkich w trakcie czterech etapów programu.

Podczas Przesłuchań w Ciemno na scenie wystąpi ponad 40 rozśpiewanych seniorek i seniorów, którzy swoim głosem spróbują przekonać do siebie trenerów programu: Marylę Rodowicz, Alicję Węgorzewską, Tomasza Szczepanika oraz debiutującą w roli mentorki Halinę Frąckowiak.

W drugim etapie – Nokaucie, na scenie zaprezentuje się sześcioro uczestników z drużyny każdego trenera. Spośród nich każdy mentor wyłoni czworo półfinalistów, którzy ponownie zaśpiewają największe polskie i zagraniczne przeboje.

Po trzecim etapie poznamy dwoje finalistów z drużyny każdego trenera, a zwyciężczynię lub zwycięzcę piątej odsłony programu, wybiorą w wielkim finale widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

Kocham być z tymi ludźmi. Kocham im przekazywać wiedzęmówi o nowych uczestnikach Alicja Węgorzewska, która w obrotowym fotelu “The Voice Senior” zasiada po raz drugi.

My, trenerzy, również uczymy się od tych wszystkich, którzy przychodzą do programu. Widzimy bardzo wiele autentycznej prawdy, niewinnościstwierdziła po pierwszych dniach nagraniowych Halina Frąckowiak.

Przypomnijmy, że do piątej edycji ”The Voice Senior” wróciła uwielbiana przez miliony widzów Marta Manowska. Razem z Rafałem Brzozowskim będą czuwać nad komfortem rozśpiewanych seniorów i przybliżą widzom historie ich życia.

 

 

Piąta edycja „The Voice Senior” w każdą sobotę od 6 stycznia 2024 roku o godzinie 20:00 w TVP2

fot. Natasza Młudzik, Jan Bogacz – TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *