Prasa - Ksiązka

Piątkowe wydanie FAKTU z dodatkiem FAKT POLITYKA Wybory 2019

W piątek 11 października w sprzedaży pojawi się wydanie FAKTU powiększone o 8-stronicowy dodatek FAKT POLITYKA Wybory 2019, w którym znajdą się m.in. wywiady z politykami reprezentującymi wszystkie komitety wyborcze, analizy oraz przedwyborcze komentarze.

 

 

 

 

Do piątkowego dodatku FAKTU wywiadów udzielili: Premier Mateusz Morawiecki (Prawo i Sprawiedliwość), Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska (Koalicja Obywatelska), Włodzimierz Czarzasty (Lewica), Władysław Kosiniak-Kamysz (Polskie Stronnictwo Ludowe) oraz Jacek Wilk (Konfederacja).

Cieszę się, że przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych odwiedzili FAKT w gorącym okresie przedwyborczym i to nie tylko po to, żeby odpowiedzieć na nasze pytania, ale żeby zapoznać się ze sprawami, o których do FAKTU i Faktu24 piszą nasi czytelnicy, wskazując na konkretne problemy, luki prawne i obszary, które od lat pozostają zaniedbane mówi Tomasz Kozłowski, szef działu politycznego dziennika Fakt.

Analizy i wywiady do najnowszego dodatku Fakt POLITYKA Wybory 2019 przygotowali dziennikarze działów Polityka, Opinie i Pieniądze Prawo Porady. Redaktorem prowadzącym wydania jest Jan Stachurski, redaktor działu politycznego Faktu.

Fragmenty rozmów oraz materiały wideo, które powstały przy okazji spotkań z ww. politykami będą również publikowane w Fakcie24 w czwartek i piątek (10 i 11 października).

W sierpniu 2019 roku sprzedaż ogółem dziennika Fakt wyniosła 214 677 egz.  i była wyższa względem lipca br. o 4,4 proc. (dane: ZKDP).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *