MediaZapowiedzi TV

Piąty odcinek 3. sezonu "Fear the Walking Dead" na AMC

Już 26 czerwca o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą, stacja AMC wyemituje piąty odcinek 3. sezonu „Fear the Walking Dead” (powtórka tego samego dnia o 21:00). W kolejnym odcinku Madison oraz Troy odkryją nowe zagrożenie podczas poszukiwania odpowiedzi na dręczące ich pytania. Alicia będzie musiała wreszcie pogodzić się z decyzjami podjętymi w przeszłości. Autorką scenariusza do piątego odcinka zatytułowanego „Burning in water, drowning in flame” jest Suzanne Heathcote, a reżyserem Daniel Stamm.

Wraz z początkiem trzeciego sezonu „Fear the Walking Dead” rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie stanowiącym niegdyś granicę USA z Meksykiem. Administracyjne podziały przestały mieć znaczenie wraz z końcem dobrze znanego świata. Bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny. Madison (Kim Dickens) ponownie połączy się z Travisem (Cliff Curtis), natomiast Alicia (Alycia Debnam-Carey) nie będzie mogła dojść do siebie po zamordowaniu Andresa. Oddalony zaledwie kilka kilometrów od swojej matki, Nick (Frank Dillane) po raz pierwszy bierze udział w akcji jako lider. Niestety, razem z Lucianą (Danay Garcia) zostają zaatakowani przez amerykańską grupę militarną. Parze udaje się uciec, jednak Luciana zostaje postrzelona, a Nick traci swoje poczucie nieśmiertelności.

Strandowi (Colman Domingo), który wrócił do zdrowia zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym, przyświeca nowy cel – mężczyzna skupi się na poszukiwaniu towarów cennych w nowym świecie. Z kolei Ofelia (Mercedes Mason) znajduje się w niewoli, co zweryfikuje jej umiejętność przetrwania i zdolność odnalezienia w sobie brutalności, którą kierował się jej ojciec.
Zaraz po emisji serialu „Fear the Walking Dead”, o godz. 22:00, zostanie wyemitowany kolejny odcinek programu „Talking Dead: Fear Edition”. Gośćmi prowadzącego, Chrisa Hardwicka, będą odtwórczyni roli Luciany, Danay Garcia, oraz wcielający się w Jake’a, Sam Underwood. Oprócz członków obsady, w programie weźmie udział także Nicole „Snooki” Polizzi, znana m.in. z reality show „Ekipa z New Jersey”.

Powracający z 3. sezonem „Fear the Walking Dead” to drugi pod względem popularności serial w grupie 25-54 lat wśród emitujących reklamy kanałów amerykańskiej telewizji kablowej. Producentami wykonawczymi serii są Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, David Alpert i Dave Erickson.

Na pierwszą z dwóch części 3. sezonu serialu produkcji AMC Studios składa się osiem odcinków, które zostaną wyemitowane na przestrzeni sześciu tygodni. Na dwa finałowe odcinki pierwszej części 3. sezonu zapraszamy 10 lipca.

W serialu występują: Kim Dickens jako Madison, Cliff Curtis jako Travis, Frank Dillane jako Nick, Alycia Debnam-Carey jako Alicia, Mercedes Mason jako Ofelia i Colman Domingo jako Strand.
W 3. sezonie do obsady dołączyli Dayton Callie („Synowie Anarchii”, „Deadwood”), Daniel Sharman („The Originals”, „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) i Sam Underwood („The Following”), którzy wcielili się w rolę członków rodziny Ottów (założycieli organizacji, która przygotowała się na upadek demokracji, jednak nie przewidziała nadejścia umarłych). W nowej odsłonie serii zobaczymy także Lisandrę Tenę jako Lolę Guerrero.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *