Zapowiedzi TV

Pierwsza lokalna produkcja Da Vinci Learning w Polsce

Kanał telewizyjny Da Vinci Learning pierwszy raz w swojej historii przygotowuje lokalną produkcję dedykowaną specjalnie na polski rynek.

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
„Czy jesteś taki mądry jak ja?” – to program, do którego nagrania właśnie się rozpoczęły, mający formułę lubianego przez widzów teleturnieju. W każdym z odcinków rywalizują ze sobą trzy zespoły, składające się z rodzica i dziecka. Wszyscy odpowiadają na 4 pytanie z 10 kategorii, takich jak :
– wielcy odkrywcy i naukowcy
– wynalazki i wynalazcy
– zwierzęta i ich tajemnice
– kosmos daleki i bliski
– lądy, morza, oceany
– wielcy artyści i ich dzieła
– świat biologii
– fascynujące budowle, architektura
– lektury i legendy
W programie dochodzi do wielu zabawnych sytuacji, mamy szansę zaobserwować nie tylko rywalizację między zespołami, ale także rodzicami i dziećmi o to, które z nich pamięta więcej z poszczególnych dziedzin wiedzy. Program „bawi i uczy”, ponieważ w każdym odcinku padają prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania, co pozwala także widzom na sprawdzenie swojej wiedzy.
Pomysł programu powstał w polskim oddziale kanału Da Vinci Learning .
„Cieszę się, że po raz pierwszy będziemy mogli przedstawić naszym widzom program realizowany w Polsce, odpowiadający na potrzeby edukacyjnej rozrywki, które sygnalizują nam nasi widzowie.
To kolejny element naszych działań przewidzianych na ten rok. Cały czas trwa wakacyjna akcja promocyjna nad polskim wybrzeżem pod hasłem „Baw się nauką z Da Vinci Learning”. Jesienią planujemy kolejne niespodzianki” – powiedział Grzegorz Płaza, odpowiadający za działania kanału w Polsce.
Pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków. Premiera przewidziana jest na przełom września i października tego roku .
Więcej informacji widzowie zawsze znajdą na stronie kanału www.davinci-learning.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *