Technologia - Promocje

Pierwszy w Europie telewizor LG OLED 8K sprzedany w Polsce! (wideo)

Najlepsza technologia i kinowa jakość zawsze znajdzie swoich wielbicieli, dla których cena nie jest wyzwaniem. Kosztujący 130 000 zł, pierwszy na świecie 88-calowy telewizor OLED 8K od LG, bardzo szybko znalazł swojego nabywcę w Polsce i to w zaledwie dwa tygodnie od momentu polskiej premiery.

 

 

 

 

LG OLED TV 8K jest zarówno pierwszym na świecie telewizorem OLED 8K, jak również największym modelem OLED dostępnym w sprzedaży. Połączenie najwyższej rozdzielczości obrazu z matrycą organiczną, zapewniającą naturalną, głęboką czerń oraz nieskończony kontrast, dało oszałamiającą jakość wyświetlanych treści.

Testy wykonane zgodnie z surowymi standardami branżowymi wykazały, że LG OLED 8K przewyższa oficjalne normy potwierdzające rzeczywistą rozdzielczość 8K. Niezwykła jakość obrazu zachwyciła ekspertów oraz konsumentów, którzy mieli okazję podziwiać na własne oczy możliwości LG podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas oraz IFA w Berlinie.

Podczas IFA 2019 telewizor został wyróżniony nagrodą iF Design Award, potwierdzając, iż na najwyższym możliwym poziomie jest również jego atrakcyjny design.

Telewizor OLED 8K jest dostępny tylko w dedykowanym nowo otwartym salonie LG Brand Store w Galerii Klif w Warszawie, który skupia produkty premium od LG i jest pierwszym tego typu miejscem w Europie.

 

 

“Tak szybka sprzedaż, już po dwóch tygodniach od wprowadzenia do LG Brand Store, tego niezwykle zaawansowanego, ale i drogiego telewizora OLED 8K, jest dowodem na to, iż polski rynek ma w sobie ukryty potencjał. A sprzedaż również pozostałych produktów w naszym firmowym salonie jest na bardzo zadowalającym poziomie, co utwierdza nas w słuszności decyzji o poszerzeniu strategii LG o rynek dóbr premium.” Daniel Czok, Dyrektor Marketingu w LG Electronics Polska.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *