MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Pikantne Poniedziałki w TVN7!

Kanał TVN7 przygotował nowy wieczorny cykl dla wszystkich fanów ambitnej rozrywki – „Pikantne Poniedziałki”. Już 22 maja na antenie TVN7 odbędzie się premiera dwóch kultowych już seriali – „Lista Klientów” oraz wielokrotnie nagradzany „Masters of Sex”. Co tydzień premierowe odcinki, które rozgrzeją ekrany do czerwoności!

Pierwszą pozycją poniedziałkowego cyklu jest „Lista Klientów” – serial, który bez wątpienia należy do pięknych kobiet! Główną bohaterką jest Riley Parks (w tej roli zjawiskowa Jennifer Love Hewitt), która z dnia na dzień zostaje opuszczona przez męża i musi znaleźć sposób na utrzymanie swojej rodziny. Zmuszona sytuacją życiową, podejmuje pracę w luksusowym SPA. Tam, ku zdziwieniu Riley, okazuje się, że część współpracowniczek zapewnia klientom „dodatkowe usługi”. Młoda matka, kierowana dobrem dzieci, postanawia nie rezygnować z możliwości szybkiego zarobku. Serialowe spotkanie z Jennifer Love Hewitt to gwarantowana rozrywka na dobry początek poniedziałkowego wieczoru.

Kolejnym pikantnym punktem poniedziałkowych wieczorów w TVN7, to wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród Emmy i BAFTA, serial „Masters of Sex” opowiadający historię Williama Mastersa, lekarza ginekologa (w tej roli Michael Sheen) i jego asystentki Virginii Johnson (Lizzy Caplan), którzy stają się pionierami nauki na temat ludzkiej seksualności. Dr Masters, prowadzi przełomowe, jak na lata 60-te, badania dotyczące zagadnień seksu i intymności, które spotykają się z niezrozumieniem ze strony ówczesnego środowiska medycznego. Wraz ze wsparciem swojej nowej asystentki – nieskrępowanej rozwódki samotnie wychowującej dwójkę dzieci, lekarz odważnie idzie pod prąd społecznym schematom i bada fascynujący temat, jakim jest fizjologia ludzkiego ciała. „Masters of Sex” to serial z doskonale zbudowanymi postaciami i intrygującą historią, która porusza ważne zagadnienia rewolucji seksualnej w Stanach Zjednoczonych.

„Pikantne Poniedziałki” w TVN7 już w poniedziałek 22 maja o godzinie 22:05!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *