Radio

Piotr Gierzyński nowym wydawcą w Radiu Złote Przeboje

W czwartek, 1 września br. do zespołu Radia Złote Przeboje dołączył Piotr Gierzyński. Został wydawcą porannego programu stacji – „Radio Złote Przeboje na dzień dobry”.

 

Piotr Gierzyński będzie odpowiedzialny za realizację strategii programowej opracowanej dla porannego pasma Radia Złote Przeboje. Będzie na bieżąco koordynował prace całego zespołu przygotowującego program i dbał o dostarczenie materiałów.
Uzupełnia tym samym zespół porannego programu, który tworzą jego prowadzący: Tomek Florkiewicz, Piotr Jaworski i Iwona Barańska.

Piotr Gierzyński od 2020 r. był wydawcą i prezenterem wiadomości w Meloradiu. Wcześniej pracował jako reporter Meloradia, a w latach 2017-2019 jako reporter stacji RMF Maxx. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego.

„Radio Złote Przeboje na dzień dobry” to poranny program nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 5:30-9:00. To zbiór wszystkiego, co najważniejsze o tej porze dnia: największych przebojów, dobrego humoru i sprawdzonych wiadomości, także tych drogowych i lokalnych.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej, a także online. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

zloteprzeboje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *