MediaPolsatZapowiedzi TV

Piotr Polk w jury „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Aktor przyjął zaproszenie do dziesiątego odcinka jedenastego sezonu programu. Dla fanów show to duża niespodzianka. Piotr Polk podjął wyzwanie i zdecydował się na udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Przy jurorskim stole są cztery miejsca, co oznacza, że jedna osoba ze stałego składu nie wzięła udziału w nagraniach.

 

Piotr Polk znany jest widzom Polsatu m.in. z roli doktora Roberta Kowalczyka w serialu „W rytmie serca”, emitowanego w niedzielne wieczory. Jesienią 2018 roku był także jednym z bohaterów zwariowanej wyprawy do Azji w pierwszej edycji „Lepiej późno niż wcale”.

Śpiew jest mu równie bliski jak aktorstwo. Ukończył szkołę muzyczną, gdzie uczył się gry na fortepianie, akordeonie, perkusji i gitarze. Miał nawet rockowy zespół Boss. W 2008 roku nagrał solową płytę „Polk in Love” z własnymi interpretacjami znanych utworów jazzowych i bluesowych. W tym czasie z sukcesami uczestniczył w drugiej edycji show „Jak oni śpiewają” na antenie Polsatu. Zajął drugie miejsce.

W dziesiątym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Piotr Polk miał okazję sprawdzić, jak to jest być po drugiej stronie i oceniać uczestników. Na fotelu jurorskim gościnnie zastąpił Małgorzatę Walewską, która nagrywała pieśni Mieczysława Karłowicza z orkiestrą Filharmonii Szczecińskiej.

To nie pierwsza taka sytuacja w programie. Światowej sławy śpiewaczkę w dziewiątej edycji zastąpiła aktorka Joanna Liszowska, a w dziesiątej włoski tancerz Stefano Terrazzino. Jak tym razem wypadł w nowej roli Piotr Polk?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *