Internet & Gry - Reklama

Pobierz aplikację "Milionerów"

Pobierz aplikację “Milionerów” i dołącz do zabawy! Jeżeli wyświetlasz tę stronę na komputerze, a chcesz zainstalować aplikację na swoim telefonie lub tablecie, wejdź na swoim urządzeniu mobilnym na adres milionerzy.tvn.pl/aplikacja i wybierz właściwy sklep lub zeskanuj poniższy kod QR.
 

 
Aplikacja jest dostępna do ściągnięcia w następujących sklepach:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tvn.second.milionerzy
https://itunes.apple.com/pl/app/milionerzy-tvn/id1216827918?mt=8
* Aby zainstalować aplikację dostępną w App Store, wymagane jest posiadanie zainstalowanego programu iTunes.
Do czego służy aplikacja?
Jest to jedyna oficjalna aplikacja do programu Milionerzy TVN, w której możesz poczuć się jak uczestnicy programu. Włączając się do gry po pobraniu bezpłatnej aplikacji masz niepowtarzalną okazje odpowiadać na te same pytania, co gracz w studio, bez castingów i bez reflektorów, ale z podobną  dawką emocji.
Co znajdziesz w aplikacji?
Sprawdzaj swoją wiedzę, porównuj odpowiedzi z uczestnikami programu, rywalizuj z innymi graczami w, a zdobyte punkty wliczane będą do rankingu najlepszych graczy, który publikujemy w strefie moje osiągnięcia.
W aplikacji znajdziesz również najlepsze fragmenty programu oraz  dedykowany programowi czat,
w którym z innymi widzami możesz porozmawiać na towarzyszące programowi tematy.
Jak działa aplikacja?

Użytkownik, który pobierze na swój smartfon/tablet bezpłatną aplikację Milionerzy TVN i zaloguje się przez Konto FB/Google/TVN ma okazję równolegle z emisją odcinka audycji „Milionerzy”
w programie TVN  odpowiadać na pytania wiedzowe zamknięte, takie same jak w Audycji.

Odpowiedź w Aplikacji musi być udzielona zanim zrobi to uczestnik odpowiadający na pytania w Audycji. W przypadku kiedy w Audycji uczestnik nie odpowie poprawnie na kolejne pytanie, a Uczestnik w Aplikacji na to samo pytanie odpowie poprawnie, Uczestnik w Aplikacji otrzymuje za nie punkty. Po tym pytaniu Uczestnik Aplikacji nie odpowiada już na kolejne pytanie o wyższej wartości, tylko zaczyna rozgrywkę od początku równolegle z Audycją.
Uczestnik odpowiadający na pytania w Aplikacji będzie korzystał z podpowiedzi przewidzianych w formacie „Milionerów” tj. podpowiedź publiczności, telefon do przyjaciela, 50/50 tylko w przypadku kiedy skorzysta z tego uczestnik odpowiadający na pytania
w Audycji. 
Uczestnik w Aplikacji nie ma możliwości rezygnacji z tych podpowiedzi, ale nie musi brać ich pod uwagę. Za poprawne odpowiedzi udzielone na pytania w czasie określonym przez Aplikację Uczestnicy zbierają punkty.

Liczba punktów
 przyznawanych za odpowiedzi na kolejne pytania wzrasta tak jak w Audycji lub zbierana jest od początku w przypadku nowego odpowiadającego na pytania w Audycji. Punktacja otrzymywana za poprawne odpowiedzi w Aplikacji wiąże się z poziomem trudności pytań i  poziomem kwot odpowiadającym quizowi w Audycji.

Uczestnik może rozwiązać jeden quiz/odpowiedzieć na pytanie tylko jeden raz. Pytanie wyświetlane są przez określony czas i znika przed odpowiedzią w Audycji. Wraz z opublikowaniem kolejnego pytania poprzednie znika z Aplikacji.

Zgodnie z ilością punktów zdobywanych przez Uczestników  tworzony jest ranking w aplikacji – Moje osiągnięcia.

Aktywności w aplikacji traktujemy jako wirtualną zabawę z rankingiem dla najlepszego gracza. Nie nagradzamy za zdobyte w tym quizie punkty.

Najczęściej zadawane pytania:
Czy aplikacja jest płatna?
Aplikacja oraz wszystkie znajdujące się w niej aktywności są darmowe.
Czy aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Windows Phone?
Niestety nie. Aplikacja jest dostępna tylko na urządzenia z systemem Android oraz iOS.
Przebywam za granicą i nie mogę korzystać z aplikacji. Dlaczego?
Ze względu na ograniczenia licencyjne korzystanie aplikacji jest możliwe na terenie Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *