Prasa - Ksiązka

Podcast „Wysokie Obcasy”

W piątek, 13 listopada br. odbyła się premiera cyklu podcastów „Wysokie Obcasy”, w którym co tydzień będzie można posłuchać m.in. wywiadów z ekspertami zaangażowanymi w sprawy kobiet czy opinii przedstawicieli różnych środowisk społecznych.Wszystkie odcinki cyklu będą udostępniane w serwisie Wysokieobcasy.pl/podcasty, w aplikacji podcastowej TOK FM oraz na platformach YouTube oraz Spotify.

 

Od 13 listopada 2020 r., w każdy piątek dziennikarki „Wysokich Obcasów” w nowym odcinku cyklu, będą m.in. przedstawiać portrety niezwykłych kobiet i komentować aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. W tym celu do udziału w stworzeniu poszczególnych podcastów będą zapraszać ekspertów zaangażowanych w sprawy kobiet, czy wsłuchiwać się w opinię przedstawicieli środowisk na co dzień zabierających głos w debacie społecznej. W gronie prowadzących znajdą się m.in.: Agnieszka Urazińska, Paula Szewczyk, Natalia Waloch, Anna Dudek, Paulina Reiter, Kamila Kalińczak. Wydawczynią cyklu podcastów jest Martyna Osiecka.

– Będziemy rozmawiać z ciekawymi ludźmi zaangażowanymi w sprawy kobiet o zjawiskach z obszaru psychologii, rozwoju osobistego, rodzicielstwa, zdrowia, seksu i ekologii – zapowiada Katarzyna Owczarekdyrektorka programowa cyklu podcastów „Wysokie Obcasy”.

– Tworzymy podcasty „Wysokich Obcasów”, żeby być z naszymi Czytelniczkami i Czytelnikami zawsze, nawet wtedy, gdy nie mogą czytać: gdy jadą samochodem, spacerują, gotują, biegają. Będą je tworzyć doświadczone dziennikarki. Mamy nadzieję, że szybko staną się źródłem wiedzy i kopalnią inspiracji – tak jak dla milionów naszych odbiorczyń i odbiorców serwis Wysokieobcasy.pl  dodaje Aleksandra Klich – redaktorka naczelna „Wysokich Obcasów”.

Nagrania podcastów „Wysokich Obcasów będą publikowane co piątek w serwisie Wysokieobcasy.pl/podcasty, w serwisie Wysokieobcasy.pl/podcasty, w aplikacji podcastowej TOK FM oraz na platformach YouTube oraz Spotify. Będzie go można znaleźć również na najpopularniejszych platformach streamingowych dostępnych w Polsce.

Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie: Wysokieobcasy.pl/podcasty

Redakcja zachęca czytelników i słuchaczy, aby dzielili się swoimi opiniami i sugestiami na temat cyklu, pisząc na adres: podcasty@wysokieobcasy.pl 

„Wysokie Obcasy”to sobotni magazyn „Gazety Wyborczej”, tworzony z myślą o wymagających czytelniczkach i czytelnikach. Można w nim przeczytać o ważnych tematach społecznych, sprawach codziennych i tych niezwykłych, a także poznać historie kobiet – również tych niekoniecznie znanych z pierwszych stron gazet. Wiele miejsca redakcja poświęca też tematowi rodzicielstwa. Tygodnik jest dostępny razem z sobotnim papierowym wydaniem „Gazety Wyborczej” i w aplikacji „Gazety Wyborczej”, a wybrane teksty z magazynu ukazują się w serwisie Wysokieobcasy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *