Radio

Podróże po Polsce z gwiazdami w wakacyjnej ramówce Radia Złote Przeboje

Tegoroczne wakacje w Radiu Złote Przeboje rozpoczną się już w poniedziałek, 26 czerwca br. i upłyną pod hasłem “Wakacje z gwiazdami”. Stacja zaprosi słuchaczy do rodzinnych miast popularnych polskich artystów, a także zaproponuje im mniej znane zakątki Polski i najlepsze miejsca na spróbowanie regionalnych przysmaków.

Z letnią akcją “Wakacje z gwiazdami” Radio Złote Przeboje odwiedzi 10 miast, m.in. Lublin, Warszawę, Poznań, Łódź czy Gdańsk. W ciągu dnia artyści będą opowiadać na antenie o szczególnie ważnych dla siebie miejscach w swoim mieście, a wieczorem specjalnie dla słuchaczy radia wykonają na żywo jedną piosenkę w mobilnym studiu Radia Złote Przeboje.

Pierwszym artystą, który już we wtorek, 27 czerwca br. oprowadzi słuchaczy stacji po swoim mieście – Lublinie, będzie Krzysztof Cugowski, wokalista Budki Suflera.

Akcję wesprze promocja w internecie, m.in. na stronach stacji i na Facebooku.

Codziennie na antenie Radia Złote Przeboje na wakacyjną zabawę zaproszą Zygmunt i Filip Chajzerowie. W audycji “Chajzer kontra Chajzer” ojciec i syn będą sprzeczać się o idealne sposoby spędzania wakacji, a słuchacze będą mogli zagłosować na swoje ulubione pomysły i wygrać wakacyjne gadżety.

Wakacje w Radiu Złote Przeboje to zachęta do podróży po Polsce i odkrywania mniej znanych zakątków kraju. W wakacyjne poniedziałki i środy Jarosław Kret w audycji“Cztery kąty i Kret piąty” opowie, dokąd warto pojechać, żeby podziwiać nieodkryte miejsca, a w każdy letni wtorek i czwartek Karol Okrasa w audycji „Polska z Okrasą”doradzi słuchaczom Radia Złote Przeboje, gdzie udać się, aby spróbować niezwykłego regionalnego jedzenia.

Przez cały tydzień na antenie Radia Złote Przeboje Katarzyna Kwiatkowska w skeczach„Matka na wakacjach” będzie wcielać się w rolę mamy, która z dwójką dzieci spędza wakacje na własną rękę.

Jak co roku słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wybrać Złoty Przebój Wakacji, głosując na propozycje w piątkowej „Wakacyjnej Liście Przebojów” o godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *