Sport w TVTVP

Półfinały Pucharu Konfederacji – transmisje w TVP 2 i TVP Sport

Gdzie oglądać półfinały Pucharu Konfederacji? Tylko w Telewizji Polskiej! Spotkania Portugalii z Chile i Niemiec z Meksykiem będzie można obejrzeć nie tylko na otwartej antenie TVP 2, ale też – z obszernym studiem – w TVP Sport, na SPORT.TVP.PL i w aplikacji na urządzenia mobilne.

W sobotę zakończyły się zmagania w grupie A, a w niedzielę – w grupie B. Faworyci nie zawiedli. Do półfinałów awansowały Portugalia i Meksyk oraz Niemcy i Chile.

W pierwszym półfinale obecni mistrzowie Europy zmierzą się z mistrzami Ameryki Południowej. Portugalia zmierzy się z Chile w środę, 28 czerwca. Pierwszy gwizdek w Kazaniu o 20.
Dzień później mistrzowie świata podejmą mistrzów Ameryki Północnej i Środkowej. Niemcy zagrają z Meksykiem w czwartek, 29 czerwca. Pierwszy gwizdek w Soczi o 20.

Spotkania obejrzeć będzie można od 19:30 w TVP 2, ale już godzinę później rozpocznie się studio na antenie TVP Sport. Od 18:35 będzie je można oglądać również na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej.

Finał i mecz o trzecie miejsce rozegrane zostaną w niedzielę 2 lipca odpowiednio o 14:00 i 20:00. Transmisje również w TVP.

Półfinały Pucharu Konfederacji:

Portugalia – Chile

Środa, 28 czerwca

TVP Sport, 18:35
TVP 2, 19:30
Niemcy – Meksyk

Czwartek, 29 czerwca

TVP Sport, 18:35
TVP 2, 19:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *