Media

Polonia1 z odświeżoną stroną internetową (foto)

Pierwsza i obecnie najstarsza, działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna Polonia1, odświeżyła stronę internetową.

 

 

 

 

Strona internetowa Polonii1: http://www.polonia1.tv/

Facebook Polonii1: https://www.facebook.com/Polonia1-381588868615596/

Telewizja Polonia1 – pierwsza i obecnie najstarsza, działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna. Prekursor nowego modelu telewizji, który wraz z pojawieniem się na rodzimym rynku w marcu 1993 roku, zrewolucjonizował ówczesną medialną rzeczywistość. Nadawca wyznaczył kierunki, którymi przez lata  podążała telewizja w Polsce. P1 dziś to ponad 20 lat działalności oraz  miejsce w czołówce najbardziej rozpoznawalnych marek medialnych w kraju. Obecnie stacja jest częścią Międzynarodowej Grupy Medialnej Polcast Media Distribution. W swojej ofercie programowej stawia na różnorodną rozrywkę w interaktywnym wydaniu.

Przez ponad dwie dekady istnienia Polonii1, wraz z otaczającą nas rzeczywistością, przeobrażeniom ulegał telewizyjny rynek. Zmieniały się potrzeby i gusta odbiorców, zmieniała się także nasza Stacja. Nie zmieniło się natomiast to, co było i od samego początku jest dla nas najważniejsze – potrzeby i oczekiwania naszych widzów w zakresie programu. Wychodząc im naprzeciw, z początkiem tego roku zmienił się profil programowy P1. Dotychczasowy uniwersalny charakter zastąpił kontent muzyczno – rozrywkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *