Cyfrowy PolsatMediaWAŻNE

Polsat Music HD – Nowy kanał muzyczny Telewizji Polsat

Hity z pierwszych miejsc światowych i polskich list przebojów, najpopularniejsze gwiazdy sceny muzycznej i najgorętsze muzyczne emocje. Tylko w Polsat Music.

Już w piątek, 26 maja wystartuje Polsat Music, nowy kanał muzyczny Telewizji Polsat dla fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja nie będzie koncentrowała się na jednym gatunku muzyki, ale będzie prezentowała szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym i czego chce słuchać i oglądać widownia.

Polsat Music będzie idealnym kanałem dla wszystkich fanów muzyki i rozrywki na najwyższym poziomie. Selena Gomez, Ariana Grande, Rihanna, Katy Perry, Brodka, Ania Dąbrowska, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Justin Timberlake, Pitbull, Ed Sheeran, David Guetta, Coldplay, The Weekend, Grzegorz Hyży, Bednarek, Dawid Podsiadło czy Enej, to tylko część, artystów i zespołów, których klipy muzyczne zobaczymy na antenie naszego nowego kanału mówi Ewa Czekała, szef Polsat Music.

Ramówka zostanie podzielona na kilka pasm – od 6:00 do godziny 10:00 widzów budzić będą „Poranne HITY”, następnie do 13.00 dzień będzie upływał w rytm „Gorących HITów”, a od 13:00 aż do godziny 16:00 na antenie Polsat Music usłyszymy „Tylko HITY”, przeboje najlepsze z najlepszych. W kolejnych godzinach aż do późnego wieczoru na antenie Polsat Music również muzyka, którą wszyscy znają i kochają.

Widz oczekuje dostępu do najlepszej muzyki w najlepszej jakości, dlatego jako pierwsi na rynku wprowadzamy kanał muzyczny w jakości FULL HD, gwarantując najwyższą jakość w cyfrowym obrazie i dźwiękudodaje Ewa Czekała.

Telewizja Polsat jest jednym z największych promotorów muzyki w Polsce. Poprzez swoje popularne formaty muzyczne takie jak: „Must Be The Music. Tylko Muzyka”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i organizację jednej z największych polskich imprez muzycznych, sopockiego SuperHit Festiwalu, wypromowała i stoi za sukcesem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Tych gwiazd, znanych z Telewizji Polsat festiwali jak Polsat SuperHit Festiwal, transmisji wyjątkowych koncertów, a także uwielbianych przez rzesze widzów programów muzycznych: „Must be the Music. Tylko Muzyka”, czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, nie zabraknie w Polsat Music.
Polsat Music będzie można oglądać w jakości HD na platformach satelitarnych, w telewizjach kablowych oraz za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA.
Szefem Polsat Music jest Ewa Czekała.

Jeden komentarz do “Polsat Music HD – Nowy kanał muzyczny Telewizji Polsat

  • Spodziewam się, że to będzie najlepszy kanał muzyczny! Czemu? Dyrektor tej stacji to znakomita znawczyni muzyki i ogólnie biznesu telewizyjnego, więc mając doświadczenia z innych stacji muzycznych z Polsat Music powinna zrobić naprawdę dobrą porcję muzy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *