MediaZapowiedzi TV

Premiera nowego Twin Peaks w HBO3 i HBO GO już 22 maja (wideo)

Nowy serial SHOWTIME® Twin Peaks zadebiutuje już w najbliższy poniedziałek, 22 maja, w HBO3 i HBO GO o godz. 3.00 nad ranem – równolegle ze światową premierą w USA – w Polsce, Rumunii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, w Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii oraz Bośni i Hercegowinie. W dniu premiery w HBO i HBO3 pokazane zostaną dwie pierwsze części. W serwisie internetowym HBO GO dostępne będą od razu cztery pierwsze części produkcji.

Wyreżyserowany w całości przez Davida Lyncha i wyprodukowany dla SHOWTIME® nowy 18-częściowy Twin Peaks rozpoczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana. Uhonorowany Złotym Globem i nominowany do Emmy Kyle MacLachlan wraca jako agent specjalny Dale Cooper. Autorami scenariusza i producentami serialu są David Lynch i Mark Frost, ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland.

Dwie pierwsze części Twin Peaks pojawią się w HBO3 w poniedziałek, 22 maja o godz. 3.00 nad ranem. Kolejna emisja została zaplanowana w HBO o godz. 22.10. W serwisie internetowym HBO GO widzowie będą mogli obejrzeć od razu pierwsze cztery części nowej produkcji. W następnym tygodniu, 29 maja trzecia i czwarta część zostaną wyemitowane w HBO3 o godz. 3.00 nad ranem, a także w HBO o godz. 22.10. W kolejnych tygodniach pozostałe części Twin Peaks będą emitowane pojedynczo.

 

Twin Peaks – miejsca

Pierwszy i drugi sezon Miasteczka Twin Peaks, jak również film Davida Lyncha Twin Peaks. Ogniu, krocz za mną można już oglądać w serwisie HBO GO.

Twin Peaks – postacie

Premiera nowego Twin Peaks w HBO3 i HBO GO już w poniedziałek, 22 maja
Cztery pierwsze części od razu w HBO GO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *