MediaZapowiedzi TV

Premiera polskiego serialu „W głębi lasu” na Netflix już 12 czerwca 2020 r.

Czas ujawnia wszystkie tajemnice… Premiera polskiego serialu oryginalnego „W głębi lasu” na Netflix już 12 czerwca 2020!

Netflix opublikował dziś teaser oraz pierwsze zdjęcia z kolejnego polskiego serialu oryginalnego „W głębi lasu”, na postawie powieści Harlana Cobena. Sześcioodcinkowa produkcja, którą reżyserują Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka, dostępna będzie na platformie już 12 czerwca 2020 roku. Autorem serialowych zdjęć jest Paweł Flis.

O serialu

„W głębi lasu” to historia pełna tajemnic, a ich rozwiązania poszukują Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus, wcielający się w role Pawła Kopińskiego i Laury Goldsztajn.

Bohaterowie osadzeni są w dwóch wymiarach czasowych: 2019 oraz 1994 roku. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi
otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że
ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

 

Obsada i ekipa

W obsadzie serialu znaleźli się również: Adam Ferency, Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura.

W produkcji występują także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler („U kryta gra”), a producentami wykonawczymi – Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. „W głębi lasu” to kolejna, obok brytyjskiej serii „The Stranger” oraz hiszpańskiego „El Inocente”, współpraca między Cobenem a Netflix.

Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Premiera polskiego serialu „W głębi lasu”  już 12 czerwca 2020 na Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *