MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Premierowy weekend w HGTV!

Jak wygląda prawdziwa wiosna? Przekonamy się już w niedzielę, oglądając najnowszy sezon programu Mai Popielarskiej na antenie HGTV! Królowa ogrodów zaprosi nas w inspirującą podróż pełną kolorów. To nie wszystko! Tuż potem Dominik Strzelec rozpocznie swoje „Polowanie na ogród”. Czym zaskoczy widzów tym razem?

 

Podlasie pachnące lawendą, wiejskie siedliska, mały skansen, rosarium oraz ogród, gdzie odbywają się warsztaty edukacyjne – kamera HGTV wraz z Mają Popielarską ponownie zabierze widzów w przepiękne miejsca! W miejscowości Bukowna odwiedzimy muzyka. W ogrodzie ze stawem mężczyzna zbudował pomost w kształcie fortepianu. A w Gliwicach – polsko-włoską rodzinę lekarzy, którzy swoją zieloną przestrzeń zaprojektowali w śródziemnomorskim stylu. Na Podkarpaciu zajrzymy do młodego miłośnika przyrody, lubującego się w eksperymentach z roślinami z cieplejszych stref klimatycznych. Zafascynowany jest palmami, kaktusami oraz fuksjami, które rosną u niego od lat. W Dębicy zaś poznamy właściciela, który wyczarował na rodzinnym polu ogród na piasku. Co udało mu się posadzić w skrajnych warunkach? To nie wszystko! Warszawski architekt krajobrazu oprowadzi widzów po magicznym ogrodzie, którego urządzanie zajęło mu ponad dwa lata.

W premierowych odcinkach „Nowej Mai w ogrodzie” nie zabraknie porad, ciekawych pomysłów oraz rozmów z prawdziwymi pasjonatami, miłośnikami natury i ekspertami. Wiosna budzi nas do życia! Premierowy odcinek 7 marca już o godz. 9:20 na antenie HGTV!

A co jeśli masz zagracone podwórko, przesuszoną trawę lub po prostu totalny brak pomysłu na zagospodarowanie zielonej przestrzeni? Dominik Strzelec uwielbia takie wyzwania. Nawet w najbardziej zaniedbanym ogrodzie znajdzie to „coś”. Zapraszamy na szósty sezon jego programu już wiosną w HGTV. „Polowanie na ogród” czas zacząć! Ruszamy w najbliższą niedzielę o godz. 10:30.

Dominik Strzelec w ogrodzie czuje się jak ryba w wodzie. Uwielbia zaskakiwać i właśnie w ten sposób wybiera bohaterów do swojego programu! Wraz ze swoją niezawodną ekipą potrzebuje zaledwie 3 dni i 10 tysięcy złotych, aby odmienić dosłownie każdą zieloną przestrzeń. Od razu ma setki pomysłów i niespożyte pokłady energii. Kto tym razem da mu się „upolować”?

W premierowym odcinku widzowie poznają Małgorzatę i Tomasza. Małżeństwo pracuje w szpitalu. Kobieta jest z zawodu lekarzem radiologiem w szpitalu dziecięcym, natomiast on jest technikiem elektroradiologii. Po ciężkiej pracy szukają miejsca do wytchnienia. Tomek próbował samodzielnie uporządkować ogród, lecz… z marnym skutkiem. Przestrzeń jest zagracona przez wiele nieużywanych rzeczy. Niektóre z nich zrobione są własnoręcznie przez właścicieli, dzięki czemu Dominiki będzie mógł wykorzystać je do swojego projektu. Co powstanie w ogrodzie i w jakiej kolorystyce?

PREMIERA W HGTV HOME & GARDEN:

NOWA MAJA W OGRODZIE: OD 7 MARCA, NIEDZIELA, GODZ. 9:20

POLOWANIE NA OGRÓD: OD 7 MARCA, NIEDZIELA, GODZ. 10:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *