MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Premierowy weekend w TVN Style

Wiosna w TVN Style zaczyna się 2 marca! Już tego dnia będzie można zobaczyć na antenie premierowe odcinki programu Uli Chincz „Nowa misja ratunkowa”. W niedzielę, 3 marca „Sablewska o stylu. Na okazje” oraz długo oczekiwany „Powrót doktora Szczyta”.

 

Wszyscy czekają na wiosnę. U nas zaczyna się już miesiąc wcześniej. Może warto zacząć od porządków. Już w sobotę, 2 marca o godzinie 16.40 Ula Chincz wyruszy z „Nową misją ratunkową”. W trzecim sezonie programu nie zabraknie niespodzianek. Lodówka w szafie, dywan, który nigdy nie był odkurzany czy zestaw 20 czapek dla dwójki dzieci. Jesiennych. Liczenie wiosennych i zimowych Ula sobie odpuściła. To i wiele więcej nie raz przyprawi prowadzącą o zawrót głowy. W „Nowej Misji Ratunkowej” metamorfozę przejdą m.in. garderoba, która na pierwszy rzut oka wygląda jak sklep z ubraniami, kuchnia i salon pewnego studenta z Siedlec, który wybije Ulę z równowagi i pokój dziecięcy, do którego prowadzą schody… bez barierki. W każdym z domów Ula zaangażuje do sprzątania uczestników programu, jednak ostateczna metamorfoza będzie dla nich niespodzianką. Jak sensownie zagospodarować przestrzeń pod łóżkiem? Czy warto odnawiać stare meble? Jak własnoręcznie wykonać uroczą lampę do pokoju dziecięcego?

Na wiosnę warto też odświeżyć swoją garderobę. Najlepiej zgodnie z poradami Mai Sablewskiej. Bohaterkę pierwszego odcinka nowego sezonu programu „Sablewska o stylu. Na okazje” zgłosił jej chłopak – Michał. Para jest razem od trzech lat i od samego początku związku Michał prosi Zuzię o zmianę sposobu ubierania się. Chłopak uważa, że jego dziewczyna ubiera się zbyt wyzywająco. Krótkie spódniczki, głębokie dekolty, panterka i wyjątkowo długie paznokcie, to znaki rozpoznawcze jej stylu. Według niego zbyt odważny wygląd Zuzi psuje ich relacje z bliskimi. Michał planuje w niedługim czasie zaprosić swoją partnerkę na uroczystość rodzinną i nie chce kolejny raz narażać się na komentarze członków rodziny. Jego dziewczyna pracuje jako kelnerka w pubie w Niemczech. Uwagi Michała kwituje stwierdzeniem, że jej koleżanki z pracy wyglądają dużo bardziej wyzywająco. Młodzi nie mieszkają razem – nie zgadza się na to mama Zuzi, która nie ma też dobrego zdania o Michale. Nie słucha córki, która uważa, że Michał to dobry i wyrozumiały chłopak. Mai nie pozostaje nic innego, jak spróbować pogodzić zwaśnionych członków rodziny i chociaż na jeden wieczór wybrać stylizacje, które zadowolą wszystkie strony. Czy Zuzia zaufa Mai i podda się ostatecznie całkowitej przemianie? Kto wybierze najlepszą stylizację? W odcinku zobaczymy też kilka tricków Mai, jak odmienić charakter stylizacji przez odpowiedni dobór butów oraz garść porad na temat męskich marynarek.

Tego samego dnia o godzinie 22.15 zadebiutuje pierwsza nowość TVN Style – „Powrót doktora Szczyta”. W swoim nowym programie doktor Marek Szczyt, jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w Polsce spotka się z kolejnymi pacjentami. Po pomoc zgłosi się Joasia, która niedawno zrzuciła ponad 50 kilogramów! Wraz z pobyciem się jednego kompleksu, pojawił się drugi. Proces odchudzania pozostawił po sobie widoczny ślad w postaci obwisłego brzucha. Asia postanowiła nie ustawać w marzeniach o zgrabnej sylwetce i podjąć kolejną walkę. Czy doktor Zosia pomoże jej pozbyć się szpecącej fałdy?

Doktor Szczyt zazwyczaj poprawia urodę innym, jednak tym razem zadba także o swój wizerunek. Z pomocą ruszy mu kolega po fachu- doktor Potocki. Co poprawi w wyglądzie doktora Szczyta?

Przywitaj wiosnę z TVN Style!

„Nowa Misja ratunkowa”, premiera 2 marca, godz. 16.40

„Sablewska o stylu. Na okazje”, premiera 3 marca, niedziela, godz. 12.15

„Powrót doktora Szczyta”, premiera 3 marca, niedziela, godz. 22.15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *