MediaZapowiedzi TV

Premiery czerwca na kanale FOX Comedy

Czerwiec na FOX Comedy to trzy komediowe hity serialowe. Wszyscy fani dobrego humoru będą mogli śledzić dalsze losy Andre ‘Dre’ Johnsona w 5. sezonie Czarno to widzę, odwiedzą bohaterów serialu Will i Grace, którzy wracają z 10. już sezonem produkcji a także przejadą się do Westport, aby zobaczyć co przyniesie Katie Otto 3. sezon sezon Nie ma lekko.

 

CZARNO TO WIDZĘ, sezon 5
Black-Ish, season 5

(24 odcinki po 30 minut)

PREMIERA: SOBOTA 8 CZERWCA OD GODZ. 12:20 (2 ODCINKI)
Emisja: w soboty od 12:20 (2 odcinki)

Serial opowiada o Andre ‘Dre’ Johnsonie (Anthony AndersonOd kołyski aż po gróbBarbershop), który pragnie wychować czwórkę swoich dzieci zgodnie z zasadami swojej kultury, pomimo że mieszka w sąsiedztwie białych i zamożnych ludzi. Niestety nie do końca podoba się to jego żonie Rainbow (Tracee Ellis Ross) oraz ojcu (Laurence Fishbourne, Matrix).

Dla Dre i Rainbow Johnsonów sukcesem było wysłanie najstarszej córki Zoey na Kalifornijski Uniwersytet Liberal Arts, co miało miejsce w poprzednim sezonie. Natomiast najnowszej odsłonie produkcji ich kolejne dziecko, czyli Junior, dostanie się na Howard University, co napawa rodziców dumą. Jednak co powiedzą, kiedy syn zamiast rozpocząć studia postanowi zrobić sobie roczną przerwę? To jednak nie wszystko, bo w międzyczasie okazuje się, że młodsze dzieci Jack i Diane nie znają kultowej muzyki Prince’a! Dlatego każdy członek rodziny postanawia opowiedzieć bliźniakom o ogromnym wpływie artysty na ich życie.

Anthony Anderson, odtwórca roli Andre „Dre” Johnsona, w jednym z programów telewizyjnych opowiedział o najnowszym sezonie:

Dobrze się bawimy pracując na planie już piąty rok. Historia, którą przedstawiamy, staje się coraz lepsza. Bardzo podoba mi się ta żywa relacja, która jest teraz pomiędzy Andre, a Juniorem, który staje się mężczyzną i stawia przed swoim ojcem wyzwania, a ja jako ojciec muszę to respektować.

W serialu występują: Anthony Anderson jako Andre „Dre” Johnson, Tracee Ellis Ross jako Rainbow Johnson, Yara Shahidi jako Zoey Johnson, Marcus Scribner jako Andrew Johnson Jr., Miles Brown jako Jack Johnson, Marsai Martin jako Diane Johnson.

Z jakimi problemami będzie musiała zmierzyć się rodzina Johnsonów? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się już w sobotę 8 czerwca o godz. 12:20 na FOX Comedy

WILL I GRACE, sezon 10
Will & Grace, season 10
(18 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: SOBOTA 15 CZERWCA OD GODZ. 20:05 (4 ODCINKI)
Emisja: soboty od godz 20:05 (4 odcinki)

Serial opowiada o losach dwójki tytułowych bohaterów – Willa Trumana i Grace Adler. On jest wziętym prawnikiem-gejem, natomiast ona pracuje w branży dekoratorskiej. Oboje mieszkają w Nowym Jorku i dzielą jedno mieszkanie.

Will (Eric McCormac) pochodzi z bardzo zamożnej, ale też konserwatywnej rodziny. Mężczyzna potrafi się zachować, ma nienaganne maniery i jest wyjątkowym dżentelmenem, jednak ma jeden poważny problem – nie wierzy w siebie i ciężko jest mu nawiązać bliższe relacje z innymi mężczyznami. Jego coming out miał miejsce dość późno, dlatego bardzo trudno było mu uzyskać akceptację swoich rodziców, co później jednak się udało.

Grace (Debra Messing)  to bardzo wyluzowana i atrakcyjna kobieta, która absolutnie nie przejmuje się tym, co mówią o niej ludzie. Jej relacje z matką są dość skomplikowane i napięte, jednak dziewczyna się tym nie zamartwia. Grace ma również niepohamowany pociąg do jedzenia.

Najbliższymi przyjaciółmi Willa i Grace są Karen (Megan Mullally) i Jack (Sean Hayes).

W pierwszych odcinkach nowego sezonu przyjrzymy się Grace, która prowadzi kampanię na rzecz prezesa nowojorskiego Towarzystwa Projektantów Wnętrz. Wtedy też poznaje nieśmiałego, mrukowatego Noah (w tej roli David Schwimmer), w którym oczywiście się zakochuje! Za to Jack postanawia, że przed zapoznawczą rozmową z rodzicami swojego chłopaka na Sykpe chce wyglądać młodziej. Wypada jednak co najmniej tragicznie po tym, jak przesadza z ilością nałożonego kremu liftingującego. W międzyczasie Will, Grace i Jack zdają sobie sprawę, że byli zbyt zajęci zmianami w swoim życiu, aby zauważyć, że nie widzieli Karen, odkąd jej mąż dowiedział się o jej romansie. Czy wszystko z nią w porządku?

Odtwórczyni roli Grace opowiedziała w jednym z wywiadów o powrocie na anteny kolejnego sezonu po przerwie:

To już drugi sezon po jedenastoletniej przerwie. Myślę, że to najprzyjemniejsze doświadczenie, jakie mnie do tej pory spotkało. W wielu aspektach jest po prostu lepiej, niż kiedykolwiek było. Mam wrażenie, że nasi twórcy są najwspanialszymi, najmądrzejszymi osobami w swojej profesji, a my czerpiemy z tego całymi garściami. Nasz powrót rozpatruję w kategoriach niezwykłego cudu.

Co jeszcze spotka Willa i Grace w najnowszym sezonie? Czy Karen odnajdzie się cała i zdrowa? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się już 15 czerwca o godz. 20:05 na kanale FOX Comedy!

NIE MA LEKKO, sezon 3
American Housewife, season 3
(23 odcinki po 30 minut)

PREMIERA: NIEDZIELA 23 CZERWCA OD GODZ. 15:50 (2 ODCINKI) 
Emisja: niedziele od godz. 15:50 (2 odcinki)

Serial opowiada o codziennym życiu przeciętnej pani domu, żony i matki trójki dzieci, Katie Otto (Katy MixonMike & Molly). Mieszkająca w Westport bohaterka nie tylko ma problem z przeszkadzającą jej sporą nadwagą, z którą nie chce nic zrobić, lecz również pragnie się wyróżnić spośród żyjących naokoło atrakcyjnych i lepiej wyglądających kobiet oraz ich „uprzywilejowanych” dzieci.

W najnowszym sezonie w życiu głównej bohaterki szykują się naprawdę spore zmiany. Po spędzeniu kilku lat jako pełnoetatowa mama, Katie wraca do pracy jako organizator imprez, co przynosi nowe wyzwania związane z równoważeniem życia prywatnego i zawodowego. Nowe zajęcie zajmuje jej dużo czasu, więc rodzice próbują podzielić się obowiązkami. Katie angażuje się w życie towarzyskie swojej córki Taylor, starając narzucić dystans między nastolatką a jej chłopakiem, Tripem. Chce się w ten sposób upewnić, że Taylor w towarzystwie swojego wybranka zachowuje asertywność. W międzyczasie Greg próbuje przekonać Olivera, aby nie oszukiwał, po tym, jak usłyszał, że Oliver opowiada swoim przyjaciołom o rzekomych luksusowych wakacjach.

W serialu ponownie występują: Katy Mixon jako Katie Otto, Diedrich Bader jako Greg Otto, Meg Donnelly jako Taylor Otto, Daniel Dimaggiojako Oliver Otto, Julia Butters jako Anna-Kat Otto.

Premiera najnowszego, trzeciego sezonu Nie Ma lekko już w niedzielę 23 czerwca od godz. 15:50 na FOX Comedy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *