MediaZapowiedzi TV

Premiery lipca na FOX Comedy

Lipiec na FOX Comedy do kolejna porcja dobrego humoru. Widzowie będą mogli zobaczyć co słychać u rodziny Shortów w czwartym i finałowym sezonie Scenek z życia. Jeżeli perypetie rodzinne to za mało można też sprawdzić jak mija życie bohaterów w piątym sezonie Różowych lat 70. lub zajrzeć do firmy papierniczej Dunder Mifflin i przekonać się, jak w szóstym sezonie produkcji wygląda życie pracowników Biura.

 

 

SCENKI Z ŻYCIA, sezon 4
Life in pieces, season 4
(13 odcinków po 30 minut)

PREMIERA 4. SEZONU: SOBOTA 6 LIPCA OD GODZ. 17:30 (2 ODCINKI)
Emisja: w soboty od 17:30 (2 odcinki)

Scenki z życia to pełen ciepłego humoru serial komediowy, który opowiada o trzypokoleniowej, nieco zwariowanej rodzinie Shortów. Każdy z odcinków przedstawia historie opowiedziane z punktu widzenia różnych jej członków. Jaka część z tych opowieści to fakty, a jaka efekt wybujałej wyobraźni? To czasem trudno ocenić, ale jedno jest pewne – te przełomowe, wesołe i emocjonujące chwile są dobrze znane każdej kochającej się rodzinie.

Na czele rodziny stoją seniorzy rodu: kochająca Joan (Dianne Wiest), która zrobiłaby dla swoich dzieci wszystko (o ile akurat się z nimi zgadza), oraz rozrywkowy John (James Brolin). Joan nadal pracuje – jest terapeutką rodzinną, John natomiast to emerytowany pilot linii lotniczych TWA, który mimo 70 lat na karku potrafi się bawić i niejeden młody człowiek może pozazdrościć mu życiowego entuzjazmu. Joan i John dochowali się trójki dzieci. Ich najstarsza córka Heather (Betsy Brandt) wraz z mężem Timem również stworzyła wielodzietną rodzinę. Najmłodszym dzieckiem Shortów jest Greg (Colin Hanks), który z żoną Jen (Zoe Lister-Jones) również doczekał się potomstwa.

Ostatnim z synów Joan i Johna jest Matt (Thomas Sadoski), który długo nie mógł znaleźć swojej drugiej połówki. W końcu związał się z koleżanką z pracy (a dokładnie z szefową) Colleen (Angelique Cabral).

Najnowszy i zarazem ostatni sezon Scenek z życia rozpoczyna się od wielkich wspólnych wakacji. Rodzina Shortów przybywa do ośrodka wypoczynkowego na Jukatanie, jednak na miejscu okazuje się, że ich zakwaterowanie dalece odbiega od tego, czego się spodziewali…

Nowy sezon będzie również pełen zabawnych nieporozumień. Co zrobią Greg i Jen, gdy dowiedzą się, że imię, które wybrali dla swojego kolejnego dziecka jest dokładnie takie samo jak to, które wybrali Matt i Colleen? Zarówno jedna, jak i druga para będzie musiała pomyśleć nad porządnymi argumentami.

W jednym z wywiadów Thomas Sadoski, odtwórca roli Matta, opowiedział o najlepszych wspomnieniach związanych z kręceniem serialu:

Podczas kręcenia tego serialu wszyscy bawiliśmy się świetnie. To niezwykle urocza grupa ludzi. Wiemy, że zawsze możemy na siebie liczyć, wiemy, że zawsze możemy zwrócić się do siebie i po prostu porozmawiać, być ze sobą całkowicie szczerzy. Zawsze trzymamy swoją stronę. Świadomość, że pracuję z kimś takim jak Dianne i Jim jest naprawdę niesamowita.

W serialu występują: Colin Hanks jako Greg, Betsy Brandt jako Heather, Thomas Sadoski jako Matt, Zoe Lister-Jones jako Jen, Dan Bakkedahl jako Tim, Angelique Cabral jako Colleen, James Brolin jako John, Dianne Wiest jako Joan.

Co wydarzy się w finałowym sezonie Scenek z życia? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się już w sobotę 6 lipca o godzinie 17:30 na kanale FOX Comedy!

BIURO, sezon 6
The Office, season 6
(24 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: PIĄTEK 19 LIPCA OD GODZ. 17:45 (2 ODCINKI) 
Emisja: od poniedziałku do piątku od godz. 17:45 (2 odcinki)

Biuro to serial oparty na brytyjskiej produkcji o tym samym tytule i jest tak zwanym „mockumentem”, w którym fikcja udaje film dokumentalny. Ten rodzaj produkcji bardzo często przyjmuje formę satyry, czy też parodii, stąd nazwa: mock (drwić) i documentary (film dokumentalny). To komedia o miejscu pracy – tytułowym biurze – obnażająca życie garstki apatycznych pracowników w średnim wieku, którzy na co dzień większość czasu spędzają w firmie dostarczającej papier. Wśród grupy współpracowników pojawiają się dyskusje na temat awansów, obawy dotyczące zwolnień, a także rywalizacja.

Kierownikiem firmy jest ekscentryczny, samolubny, ale również zabawny Michael Scott (Steve Carell). Obiektem jego niewybrednych żartów w pierwszej kolejności staje się cicha, lecz czarująca recepcjonistka Pam Beesly (Jenna Fischer). Piątkę głównych bohaterów uzupełniają też podlizujący się szefowi Dwight Schrute (Rainn Wilson), utalentowany sprzedawca Jim Halpert (John Krasinski) oraz obojętny na wszystko pracownik tymczasowy Ryan Howard (BJ Novak).

Biznes znowu będzie na porządku dziennym, ponieważ Biuro wchodzi w szósty sezon! Pam i Jim planują ślub w Niagara Falls oraz przygotowują się do przyjęcia nowego „dodatku” do swojej rodziny. Michael i Jim dostaną nowe role jako współzarządzający oddziałem w Scranton, podczas gdy zazdrosny Dwight opracowuje sposób na sabotowanie Jima. Andy (Ed Helms) flirtuje z recepcjonistką Erin (Ellie Kemper), ale bardzo opornie wychodzi im odczytywanie sygnałów, które do siebie wysyłają. Jakby tego było mało, w 6. sezonie problemy finansowe zmuszają kierowników Dunder Mifflin do rozważenia sprzedaży firmy…

Czy uda się rozwiązać problemy pracowników Dunder Mifflin? Tego dowiemy się już w piątek 19 lipca o godzinie 17:45 na FOX Comedy!

RÓŻOWE LATA 70., sezon 5
That ’70s show, season 5
(25 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: ŚRODA 24 LIPCA OD GODZ. 16:50 (2 ODCINKI) 
Emisja: od poniedziałku do piątku od godz. 16:50 (2 odcinki)

Serial opowiada o perypetiach sześciu nastolatków z wymyślonego miasta Point Place w Wisconsin. Liderem grupy jest Eric Forman (Topher Grace), który codziennie musi mierzyć się z twardą dyscypliną swoich rodziców – Reda i Kitty (Kurtwood Smith oraz Debra Jo Rupp). Obok Formanów mieszka rodzina Pinciotti, na którą składają się sympatia Erica Donna (Laura Prepon) oraz jej (delikatnie mówiąc) wyróżniający się rodzice – Bob i Midge (Don Stark oraz Tanya Roberts). Resztę grupy tworzą: Fez (Wilmer Valderrama) – student z wymiany zagranicznej, który wchłania kulturę amerykańską niczym gąbka; rozpuszczona, głupiutka córka biznesmena Jackie Burkhart (Mila Kunis); solidnie nierozgarnięty Michael Kelso (Ashton Kutcher) oraz Steven Hyde (Danny Masterson), który wszędzie węszy spisek rządu. Cała nastoletnia szóstka spędza większość czasu w piwnicy Erica na rozmowach o życiu, pierwszych miłościach i szalonych pomysłach, które w latach siedemdziesiątych często wpędzały ich w niemałe tarapaty.

W piątym sezonie, pomimo że rodzice mu zabraniają, pełen miłości Eric decyduje się pojechać do Kalifornii i odnaleźć Donnę, aby wyznać jej swoje uczucia twarzą w twarz. Konsekwencje podróży są niezbyt dobre, bo za karę Eric traci samochód, a Donna zostaje wysłana przez Boba do szkoły katolickiej. Jackie i Hyde zaczynają ze sobą kręcić, ku zaskoczeniu Feza i rozczarowaniu Kelso, który przywozi sobie nową dziewczynę z Kalifornii. Jackie jest ostatecznie rozdarta i nie wie, czy powinna być z Kelso czy z Hyde’em. Jakby tego było mało, Kitty oznajmia, że jest w ciąży! Okazuje się jednak, że przyczyna jej samopoczucia jest zupełnie inna, o czym wszyscy przekonają się na własnej skórze.

W serialu występują: Mila Kunis jako Jackie Burkhart, Danny Masterson jako Steven Hyde, Laura Prepon jako Donna Pinciotti, Wilder Valderrama jako Fez, Debra Jo Rupp jako Kitty Forman, Kurtwood Smith jako Reginald „Red” Forman, Don Stark jako Bob Pinciotti, Ashton Kutcher jako Michael Kelso, Topher Grace jako Eric Forman.

Piąty sezon Różowych lat 70. już w środę 24 lipca o godzinie 16:50 na FOX Comedy! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *